•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 693
   کد: 179626
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
   رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد:

   خواستار انتخاب شهردار منطقه یا معاون شهردار از بین بانوان هستیم

   قبول دارم که مدیران خانم باید از سطوح پایین هرم قدرت ارتقا یابند. از این رو خواستار آن هستیم که تکلیف شود شهرداران مناطق، و روسای سازمان ها حداقل یک معاون خود را از بین خانم ها انتخاب کنند. در این راستا منطقه 12 و 2 در شرف انجام کار است. اما منطقه 7 و 8 و 9 به این جرگه پیوسته است.
   خواستار انتخاب شهردار منطقه یا معاون شهردار از بین بانوان هستیم

   رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد بر لزوم انتخاب شهردار منطقه یا یکی از معاونان شهردار از بین جامعه بانوان فرهیخته تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی با بیان این مطلب در آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 10 که در اتاق جلسات این منطقه برگزار شد، اظهار کرد: توانمندی مردان در احزار پست های مدیریتی ارزشمند است. از سوی دیگر، گرچه محدودیت هایی وجود دارد و شرایط ویژه ای حاکم است. اما همچنان منتظر تحقق وعده شهردار مشهد در خصوص انتخاب یکی از معاونان خود یا شهرداران مناطق، از بین جامعه بانوان فرهیخته و توانمند هستیم.
   وی افزود: قبول دارم که مدیران خانم باید از سطوح پایین هرم قدرت ارتقا یابند. از این رو خواستار آن هستیم که تکلیف شود شهرداران مناطق، و روسای سازمان ها حداقل یک معاون خود را از بین خانم ها انتخاب کنند. در این راستا منطقه 12 و 2 در شرف انجام کار است. اما منطقه 7 و 8 و 9 به این جرگه پیوسته است.
   گندمی خاطر نشان کرد: اگر در این دوره وعده شهردار در انتخاب مدیران خانم محقق نشود، به وعده های انتخاباتی خود عمل نکرده ایم.
   *لزوم حرکت در راستای اعتلای منطقه 10
   در ادامه این نشست، محمد حاجیان شهری، رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار سابق منطقه 10 همواره پیگیر رفع مسائل و حل و فصل آن در منطقه بوده و امید است به لحاظ پاکدستی و همت، شهردار جدید نیز برای رفع مشکلات مردم بکوشد و در راستای اعتلای منطقه تلاش کند. چرا که به لحاظ سرمایه گذاری، منطقه 10 منطقه بکری است و اگر تحرک لازم در این منطقه ایجاد شود، بخش زیادی از هزینه های مرتبط به ارائه خدمات به مردم تامین می گردد.
   *تاکید بر پاسخگویی به مردم
   همچنین علیرضا شهریاری، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این نشست گفت: از شورای سوم با شهردار سابق منطقه 10 آشنا هستم و وی همواره پیگیر رفع مشکلات مردم بوده است. رجب زاده بر پاکدستی مشهور است و امید می رود شهردار جدید نیز با نوآوری، ارتباطات خارج از ضابطه که مردم از آن ها رنجور هستند، را رفع کند.کارشناسان و مدیران باید کوتاه ترین راه را به مردم نشان دهند و برای پاسخگویی به آنان بکوشند.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 693
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 12
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .