•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 246
   کد: 179761
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   با تصویب شورای شهر مشهد صورت می‌گیرد؛

   تامین ۶۰ واگن باقیمانده ناوگان خط یک قطارشهری مشهد

   لایحه آغاز عملیات حفاری تونل پروژه خط ۴ قطارشهری مشهد یکی دیگر از دستورهای جلسه علنی امروز بود که پس از بررسی تصویب شد.
   تامین ۶۰ واگن باقیمانده ناوگان خط یک قطارشهری مشهد

   با تصویب شورای شهر مشهد ۶۰ واگن باقیمانده ناوگان خط یک قطارشهری مشهد تامین می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صبح امروز و در شصت و هفتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، براساس نظریه کمیسیون برنامه و بودجه، شهرداری مشهد مقدس مکلف است، با توجه به نیاز و ضرورت تکمیل ناوگان خط یک قطارشهری، در بازه زمانی چهارساله پس از ابلاغ قانونی این مصوبه، نسبت به تامین ۶۰ دستگاه واگن سبک شهری (LRV)، مطابق یا مشابه با واگن‌های موجود این خط، اقدام کند.
   همچنین لایحه دریافت بهای خدمات از شهروندان بابت استفاده از سامانه‌های نظارت تصویری سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس تصویب شد.
   براساس این لایحه به شهرداری مشهد مقدس (سازمان حمل و نقل و ترافیک) اجازه داده می‌شود، مستند به بند ۲۶ ماده ۸۰ قانون اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، بهای خدمات استفاده از سامانه‌های نظارت تصویری و ثبت تخلف (برداشت پلاک) سازمان حمل و نقل و ترافیک را از اشخاص حقیقی یا حقوقی که با مجوز مراجع قضایی، درخواست دسترسی به اطلاعات ثبت شده از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک را دارند، دریافت نماید.
   تصویب لایحه آغاز عملیات حفاری تونل پروژه خط ۴ قطارشهری مشهد
   لایحه آغاز عملیات حفاری تونل پروژه خط ۴ قطارشهری مشهد یکی دیگر از دستورهای جلسه علنی امروز بود که پس از بررسی تصویب به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، اجرای عملیات حفاری مکانیزه ۱۴.۵ کیلومتر تونل پروژه خط ۴ قطارشهری را به ‌همراه احداث سه محل شفت ایستگاه، مطابق طرح‌های مصوب و در قالب پیمان طرح و ساخت، حداکثر به مبلغ ۱۰.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ (ده هزار و نهصد میلیارد) ریال، به صورت ترک تشریفات مناقصه و با انجام مراحل قانونی مربوط و با رعایت تبصره‌های زیر به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) واگذار نماید.
   خلیل‌الله کاظمی، معاون حمل و نقل شهرداری مشهد نیز در این باره گفت: قیمت تمام شده هر متر از خط سوم قطارشهری مشهد ۶۴۰ میلیون ریال است.
   تصویب لایحه بازنگری درجه بندی و بهای خدمات توقفگاه‌های ناوگان حمل و نقل باری درون شهری
   تعرفه بهای خدمات و شاخص‌های درجه بندی و امتیازدهی توقفگاه‌های وسایل حمل و نقل بار درون شهری و حومه به تصویب رسید.
   تصویب لایحه تامین اعتبار برای تکمیل ساختمان توسعه آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره)
   بر اساس این لایحه به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، به ‌منظور تکمیل پروژه آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) واقع در بوستان ملت، نسبت به تامین اعتبار پروژه مزبور تا سقف مبلغ ۱۵.۴۹۹.۶۰۰.۰۰۰ (پانزده میلیارد و چهارصد و نود و نه میلیون و ششصد هزار) ریال در سال ۱۳۹۸ اقدام کند.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 246
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .