•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 224
   کد: 179788
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد:

   بهسازی جاده حسن آباد، راهگشای مبادلات و تسهیلگر صنعت است

   بهسازی این جاده زمینه ای برای بهبود وضعیت صنعتگران باشد. مجموعه ای که 100 قرارداد و 300 واحد خدماتی و 800 واحد صنعتی فعال دارد.
   بهسازی جاده حسن آباد، راهگشای مبادلات و تسهیلگر صنعت است

   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: بهسازی جاده حسن آباد، راهگشای مبادلات و تسهیلگر صنعت است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید احسان عظیمی با بیان این مطلب در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز اول بهسازی جاده حسن آباد که در ورودی شهرک صنعتی برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت شهری با بهسازی جاده حسن آباد، خدمتی در خور توجه به قطب صنعتی مشهد و خراسان کرده و بهسازی این جاده ره گشای مبادلات و تسهیلگر کار صنعت است. زمانی که صنعت رونق بگیرد، امنیت نیز رونق می گیرد و اشتغال پایدار خواهیم داشت.
   وی با تاکید بر اینکه این پروژه را در برنامه زمانی فشرده اجرایی می کنیم، افزود: همواره تردد خودروهای سنگین در این محور صورت می گیرد و بستر آسفالت متناسب با آن نیز باید انجام شود. برای این منظور یک دستگاه مخصوص تحکیم بستر و تراکم در اختیار داریم و برای بهسازی آسفالت این جاده استفاده می شود.
   عظیمی با اشاره به اینکه کل پروژه 3 کیلومتر است، گفت: مدت زمان اجرای آن کمتر از 5 ماه پیش بینی شده و امید است در کوتاه مدت مراسم ارائه خدمت و تکمیل پروژه را جشن بگیریم.
   * بهسازی جاده حسن آباد، زمینه ای برای بهبود وضعیت صنعتگران
   در ادامه این مراسم، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی با اشاره به پیگیری های متعدد برای بهسازی جاده حسن آباد، گفت: با انتخاب مدیریت شهری جدید و به همت و تلاش وی این مهم اجرایی شد.
   مهدی زاده مقدم خاطرنشان کرد: در شهرک صنعتی توس به عنوان نگین شهرک های صنعتی کشور، روزانه 30 هزار نفر اشتغال به کار دارند.
   وی در ادامه بیان کرد: با اتفاق مبارک امروز که شورا و شهرداری مسئولیت پروژه را بر عهده گرفته اند، امید است در برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده، کار انجام شود.
   وی ابراز امیدواری کرد: بهسازی این جاده زمینه ای برای بهبود وضعیت صنعتگران باشد. مجموعه ای که 100 قرارداد و 300 واحد خدماتی و 800 واحد صنعتی فعال دارد.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 224
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .