•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 271
   کد: 179789
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی:

   بهسازی جاده حسن آباد، نمونه عمل به اقتصاد مقاومتی حقیقی است

   بالغ بر 300 پروژه سرمایه گذاری شروع شده و در دست انجام است و شاهد افزایش تولید هستیم.
   بهسازی جاده حسن آباد، نمونه عمل به اقتصاد مقاومتی حقیقی است

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بهسازی جاده حسن آباد، نمونه واقعی عمل به اقتصاد مقاومتی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی رسولیان با بیان این مطلب در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز اول بهسازی جاده حسن آباد که در ورودی شهرک صنعتی برگزار شد، اظهار کرد: اجرای این پروژه جزو وظایف شورا و شهرداری نیست. اما مدیریت شهری برای اینکه نشان دهند اقتصاد مقاومتی واقعی چیست و نقشی که اصلاح این مسیر در توسعه صنعت مشهد و شهرک صنعتی توس دارد تا چه میزان است، مسئولیت را قبول کردند و به خوبی از عهده این مهم بر میآیند.
   وی با بیان اینکه سال ها است به دنبال اصلاح جاده حسن آباد بودیم، افزود: با بهسازی این جاده، شرایط مناسبت تری برای حضور سرمایه گذاران خارجی در این شهرک فراهم می شود.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه اعضای شورا و مدیریت شهری به عنوان معین اقتصادی شهرستان مشهد اقدامات قابل توجهی انجام داده، گفت: بالغ بر 300 پروژه سرمایه گذاری شروع شده و در دست انجام است و شاهد افزایش تولید هستیم.
   رسولیان خاطرنشان کرد: این افزایش تولید در حالی صورت می گیرد که تبلیغات منفی دشمن در دست انجام است. این امر محقق نشده مگر به واسطه تلاش صنتعگران ما.
   وی با بیان اینکه در حوزه سرمایه گذاری خارجی بالغ بر 150 میلیون دلار سرمایه ثبت شده خارجی در استان داریم، ابراز امیدواری کرد: با تامین زیرساخت ها سرمایه گذاری را افزایش دهیم.
    نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .