•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 266
   کد: 179792
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد:

   بهره گیری از مدل همکاری های مشترک، در حل مشکلات بر زمین مانده مشهد

   شهرداری مشهد معین اقتصادی شهرستان است و پاسخگویی به این مهم، با کلنگ زنی و اجرای پروژه های بزرگ در دست انجام است.
   بهره گیری از مدل همکاری های مشترک، در حل مشکلات بر زمین مانده مشهد

   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد بر بهره گیری از مدل همکاری های مشترک در حل مشکلات بر زمین مانده شهر تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد هادی مهدی نیا با بیان این مطلب در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز اول بهسازی جاده حسن آباد که در ورودی شهرک صنعتی برگزار شد، اظهار کرد: مرزها برای بهتر مدیریت کردن بین مناطق مختلف جغرافیایی است و تنها زمانی کار می تواند انجام شود که همکاری های لازم بین دستگاهی شکل گیرد. نمونه این همکاری را در معین اقتصادی شدن شهرداری مشهد می توان یافت. همکاری که با فرماندهی شخص شهردار در دست انجام است.
   وی با بیان اینکه بهسازی جاده حسن آباد یکی از پروژه های به زمین مانده بود، افزود: شهرداری مشهد معین اقتصادی شهرستان است و پاسخگویی به این مهم، با کلنگ زنی و اجرای پروژه های بزرگ در دست انجام است.
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: توسعه امور با هماهنگی و همکاری دستگاه های مختلف رخ می دهد و اثرات خود را نشان می دهد. در این راستا، پروژه 75 متری رضویه و پروژه هایی از این دست قابل ذکر است.
   مهدی نیا با اشاره به اینکه این مدل قابلیت حل مسائل بزرگتر را نیز دارد، گفت: برای نمونه می توان به اختلافات 12 ساله دو شهرستان مشهد و طرقبه و شاندیز اشاره کرد که اثرگذار بر نحوه تعامل این شهرستان ها است و قابلیت حل به این شیوه را دارد.
   وی خاطرنشان کرد: می توان با مدیریت صحیح و بهره گیری از مدل همکاری، مشکل 12 ساله موجود را حل کرد.
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه زیبنده نیست شهروندان چند ساعت در ترافیک آخر هفته بمانند، گفت: این مشکل به این دلیل است که عدم هماهنگی بین دستگاه ها وجود دارد. در حالیکه می توان از این دست جاده ها ایجاد کرد تا مشکل پل پرتویی حل گردد.
   مهدی نیا با اعلام آمادگی مدیریت شهری مشهد برای حل پروژه های از این دست به منظور رفع مشکل ترافیک دوراهی طرقبه شاندیز، گفت:. به شرطی که موانع قانونی موجود توسط نماینده عالی دولت در استان، حل گردد و اختلافات دو وزارت خانه راه و شهرسازی و کشور در تقسیم بندی ها برطرف شود تا این مشکل مرتفع گردد.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 266
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .