•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 314
   کد: 179947
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد:

   ارائه مشوق‌های تخفیفی تا سقف 90 درصد برای احداث پروژه‌های چندکاربری مناطق کم‌برخوردار

   در راستای تعادل بخشی در بین مناطق برخوردار و کم‌برخوردار، اگر این سرمایه‌گذاری در مناطق کم برخوردار احداث شود از تخفیف تا سقف 90 درصد بهره‌مند می‌شوند و در مناطق برخوردار این تخفیف کمتر خواهد بود.
   ارائه مشوق‌های تخفیفی تا سقف 90 درصد برای احداث پروژه‌های چندکاربری مناطق کم‌برخوردار

   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد از ارائه مشوق‌های تخفیفی تا سقف 90 درصد برای احداث پروژه‌های چند در کاربری مناطق کم‌برخوردار خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهر مشهد، محمد هادی مهدی‌نیا در برنامه زنده رادیویی "شهرما" در خصوص مشوق‌های تخفیفی در حوزه ساخت و ساز اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی شهرها این است که کاربری‌های خدماتی مثل کاربری‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی در طرح‌های جامع و تفصیلی در مناطق مختلف شهر تحقق پیدا نمی‌کنند.
   وی افزود: شورای شهر پنجم برای حل این موضوع تصمیم گرفت پروژه‌هایی در شهر تعریف کند که کاربری‌های تجاری و انتفاعی در کنار کاربری‌های خدماتی با هم در یک پروژه و یک ساختمان دیده شوند.
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: بر همین مبنا مصوبه‌ای در سال گذشته به تصویب رسیده است که اگر پروژه‌ای کاربری‌های مختلف داشته باشد و در کنار کاربری‌های تجاری و مسکونی، کاربری خدماتی، بهداشتی و درمانی ایجاد کند مشوق‌های تخفیفی در حوزه پایانه کار و پروانه به آن داده می‌شود تا پروژه را اقتصادی و توجیه‌پذیر کند.
   مهدی‌نیا تصریح کرد: در راستای تعادل بخشی در بین مناطق برخوردار و کم‌برخوردار، اگر این سرمایه‌گذاری در مناطق کم برخوردار احداث شود از تخفیف تا سقف 90 درصد بهره‌مند می‌شوند و در مناطق برخوردار این تخفیف کمتر خواهد بود.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 314
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .