•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 345
   کد: 180047
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خبر داد:

   عدم صدور مجوز حفاری به شرکت‌های خدماتی تا 4 سال در صورت آسفالت معابر

   برنامه‌ریزی در خصوص آسفالت معابر از یک سال قبل صورت می‌گیرد و بررسی می‌شود کدام معابر نیاز به تراش و روکش آسفالت دارد. این برنامه در بهمن ماه به شرکت‌های خدماتی ارسال می‌شود و معابری که باید آسفالت شود، به آنان اعلام می‌گردد.
   عدم صدور مجوز حفاری به شرکت‌های خدماتی تا 4 سال در صورت آسفالت معابر

   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد از عدم صدور مجوز حفاری تا 4 سال به شرکت‌های خدماتی در صورت آسفالت معابر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل ا.. کاظمی با بیان این مطلب، گفت: برای بهسازی آسفالت معابر مشهد 220 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که 150 میلیارد تومان برای روکش آسفالت هزینه می‌شود و مابقی برای لکه‌گیری، درزگیری، زیرسازی، جدولگذاری و غیره استفاده می‌شود.
   وی در خصوص حفاری شرکت‌های خدماتی، اظهار کرد: برنامه‌ریزی در خصوص آسفالت معابر از یک سال قبل صورت می‌گیرد و بررسی می‌شود کدام معابر نیاز به تراش و روکش آسفالت دارد. این برنامه در بهمن ماه به شرکت‌های خدماتی ارسال می‌شود و معابری که باید آسفالت شود، به آنان اعلام می‌گردد.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد با اشاره به اجرای پروژه توسعه‌ای از سوی شرکت‌های خدماتی، توضیح داد: اگر شرکت‌ها پروژه توسعه‌ای را در آن معابر در دستور کار داشتند، معبر مورد نظر از اولویت اجرای آسفالت حذف می‌گردد. همچنین در محدوده‌ای که انشعابات زیاد باشد و شرکت موارد را اعلام کند، معابری که در لیست قرار دارد، حذف می‌شود.
   کاظمی خاطرنشان کرد: طبق قانون مصوب هیات وزیران در صورت آسفالت یک معبر، تا 4 سال اجازه حفاری به شرکت‌های خدماتی داده نمی‌شود. مگر اینکه اتفاق و حادثه‌ای رخ دهد یا اینکه انشعابات به صورت تکی در خواست شود.
   وی در خصوص برش آسفالت از سوی شرکت‌های خدماتی و لزوم ترمیم آن، اظهار کرد: با روش بازیافت گرم دوباره آسفالت انجام می‌شود. در این صورت اگر شرکت‌های خدماتی حفاری‌های خارج از محدوده داشته باشند و مجوزی نیز برای آن صادر شود، هزینه بابت تخریب آسفالت اخذ می‌شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 345
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .