•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 325
   کد: 180080
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
   رییس مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری هفتمین رویداد هم‌آفرینی مشهد

   در این رویداد سعی شد تا بحث‌های خلاقیت، طراحی و معماری، از حالت بحث تئوری و کار در موزه‌ها خارج شده و در فضاسازی شهری هم استفاده شود.
   برگزاری هفتمین رویداد هم‌آفرینی مشهد

   رییس مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد از برگزاری هفتمین رویداد هم‌آفرینی مشهد با موضوع نوآوری در هنرشهری، طراحی خدمات در هنر شهری و پروژه‌های تجربه محور خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا عباس‌زاده با اعلام این مطلب گفت: مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد دو هدف از برگزاری رویدادهای کارآفرینی دارد. هدف عمومی که در واقع به بحث فرهنگ‌سازی، آموزش و ترویج رویداد و شبکه‌سازی می‌پردازد به نحوی که افراد شرکت کننده در رویداد با یکدیگر آشنا شده و همراه شوند.
   وی افزود: دوم هدف تخصصی هر رویداد است؛ به نحوی که در هفتمین هم‌آفرینی برگزار شده هدف این بود که در حوزه‌های خلاقیت نقش‌آفرینی موثر انجام شود و موضوع خلاقیت هنر شهری در فضاسازی شهری استفاده شود.
   رییس مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد همچنین تصریح کرد: در این رویداد سعی شد تا بحث‌های خلاقیت، طراحی و معماری، از حالت بحث تئوری و کار در موزه‌ها خارج شده و در فضاسازی شهری هم استفاده شود .
   عباس‌زاده با اشاره بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی هفتمین رویداد هم‌آفرینی مشهد گفت: کارگاه‌های برگزار شده در این رویداد طی دو روز متوالی 10 و 11 مردادماه با موضوعاتی شامل آموزش بوم مدل کسب و کار در پروژه‌های خلاق شهری، نحوه ارایه پروژه‌های خلاق شهری و استارتاپی، آموزش MVP و پروتوتایپ (کمینه محصول کارکردنی)، اعتبارسنجی استارتاپ‌ها و پروژه‌های شهری و کارگاه تخصصی هنرهای شهری (گونه‌شناسی و زمینه‌گرایی) برگزار شد.
   وی گفت: تاکنون شش رویداد هم‌آفرینی برگزار شده و هفتمین رویداد نیز با حضور 100 نفر از افراد متخصص در معماری، طراحی و شهرسازی با حضور 14 تیم برگزار شد که براساس ایده‌های ارایه شده در رویداد اختتامیه که روز جمعه 11 مرداد ماه برگزار شد، تعداد 5 ایده برتر انتخاب و مقرر شد که ایده‌های برتر به شتاب دهنده استودیو خلاقیت مستقر در مرکز نوآوری شهری جهت ارتباط بهتر و موثر تر معرفی شدند تا این ایده‌ها آماده شده تا در نهایت به پروژه اجرایی ختم شود.
    

   تعداد بازدید: 325
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .