•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 331
   کد: 180381
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
   سرپرست مدیریت نظارت عالیه و ارزیابی عملکرد شورای شهر مشهد در مرکز 137خبر داد:

   اختصاص 2.5 میلیارد تومان برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز حریم شهر در بودجه 98

   در خصوص برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در داخل حریم شهر نیز، طرح هایی در دست تهیه و بررسی است تا بتوان با استفاده از فناوری های نوین و تغییر فرایندها مانند استفاده از پهپاد، از ساخت و سازهای غیرمجاز با موقع اطلاع یافته و از آن جلوگیری کرد.
   اختصاص 2.5 میلیارد تومان برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز حریم شهر در بودجه 98

   سرپرست مدیریت نظارت عالیه و ارزیابی عملکرد شورای شهر مشهد از اختصاص 2.5 میلیارد تومان جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز حریم شهر در بودجه سال جاری با پیشنهاد این مدیریت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید نیرویی در حاشیه طرح چهارشنبه های پاسخگویی که با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، هر هفته برگزار می شود، اظهار داشت: درخواست های مردمی 137، به صورت ویژه در مدیریت نظارت عالیه شورای شهر پیگیری شده و وضعیت پاسخگویی حوزه های مختلف شهرداری به این درخواست ها ارزیابی می شود.
   وی با اشاره به موضوعات پرتکرار 137، خاطرنشان ساخت: یکی از موضوعات پرتکرار مورد درخواست شهروندان در تماس با 137، برخورد شهرداری با ساخت و سازها یا گودبرداری های غیرمجاز است که در این مهم نیز در دستور کار قرار گرفته است. در همین راستا سال گذشته، با پیشنهاد مدیریت نظارت عالیه، در بودجه سال 98 با وجود انقباضی بودن آن، دو نیم میلیارد تومان برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر که وسعت آن دو و نیم برابر شده است، اختصاص یافت.
   نیرویی ادامه داد: در خصوص برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در داخل حریم شهر نیز، طرح هایی در دست تهیه و بررسی است تا بتوان با استفاده از فناوری های نوین و تغییر فرایندها مانند استفاده از پهپاد، از ساخت و سازهای غیرمجاز با موقع اطلاع یافته و از آن جلوگیری کرد.
   وی با اشاره به اینکه یکی از معضلات موجود، بوی تعفن جوی ها و کانال ها، مخصوصا در حاشیه شهر است، عنوان کرد: در فصل تابستان نباید کانال آبهای سطحی، دارای آب باشد، اما به علت عدم رعایت شهروندان و رها کردن فاضلاب منازل، برخی از کانال ها معمولا همیشه پر از فاضلاب است که بوی بد را در تابستان با خود به همراه دارد، رفع این معضل، همراهی شهروندان و سایر دستگاه ها را می طلبد که در همین راستا نیز اقداماتی در حال انجام است.
   احمد پورمفردی 

   تعداد بازدید: 331
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .