•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 421
   کد: 180441
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
   شهردار منطقه ۹ مشهد در مرکز ۱۳۷ خبر داد؛

   افتتاح فاز یک باغ بانوان بوستان وکیل آباد در آینده ای نزدیک

   متاسفانه بولوار نماز با رسیدن به بولوار هاشمیه، بن بست شده و خروجی دیگری از سمت پارک خورشید ندارد و از طرف دیگر، احداث و بهره برداری از کمربند جنوبی نیز نیمه تمام ماند، لذا خروجی ترافیک بولوار نماز به بولوار هاشمیه و فرعی های آن مانند خیابان لاله و نسترن و بهار منتهی می شود.
   افتتاح فاز یک باغ بانوان بوستان وکیل آباد در آینده ای نزدیک

   شهردار منطقه ۹ مشهد از بهره برداری فاز اول باغ بانوان بوستان وکیل آباد در آینده ای نزدیک خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین فرهادیان در پایان دو ساعت پاسخگویی مستقیم به تماس های مردمی در مرکز ۱۳۷، بیان کرد: همزمان با ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، علاوه بر پاسخگویی به تماس های تلفنی شهروندان، جهت تبریک روز خبرنگار در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ حضور یافتیم زیرا معتقدم این مرکز با کارشناسان زبده ای که دارد، صدای مردم را به طور مستقیم، به مدیران شهری رسانده و با پیگیری های مداوم و مستمر، پاسخ درخواست های شهروندان را از حوزه های مربوطه دریافت و به گوش آنها می رساند.
   وی ادامه داد: در مقابل خواسته های مردم مناطق مختلف شهر از جمله مناطق پیرامونی و کم برخوردار که بیشتر به موضوعات فضای سبز یا خدمات شهری اختصاص دارد، بیشترین درخواست های ساکنان منطقه ۹ طی روز جاری در تماس با مرکز ۱۳۷، به موضوعات ترافیکی اختصاص داشت.
   فرهادیان در مورد علت این مشکل، اظهار داشت: متاسفانه بولوار نماز با رسیدن به بولوار هاشمیه، بن بست شده و خروجی دیگری از سمت پارک خورشید ندارد و از طرف دیگر، احداث و بهره برداری از کمربند جنوبی نیز نیمه تمام ماند، لذا خروجی ترافیک بولوار نماز به بولوار هاشمیه و فرعی های آن مانند خیابان لاله و نسترن و بهار منتهی می شود.
   وی خاطرنشان کرد: این مشکل، باعث گلایه زیاد ساکنان این معابر شده بود که برای حل آن، یک طرح ترافیکی از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک با همکاری منطقه، ارائه و اجرایی شد و حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد معضلات موجود را برطرف نمود اما همچنان مشکل تا حل شدن کامل، شکایت اهالی را در پی خواهد داشت که بیشتر تماس های امروز شهروندان هم در همین حوزه بود.
   شهردار منطقه ۹ مشهد در مورد سایر اقدامات در دست اجرا نیز اذعان داشت: پروژه باغ بانوان پارک وکیل آباد در دست احداث بوده و به زودی، بخشی از آن افتتاح می شود، در ادامه نیز با تخصیص اعتبار لازم از حوزه معاونت خدمات شهری، این باغ که یکی از بهترین باغ های بانوان مشهد است، تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
   احمد پورمفردی 

   تعداد بازدید: 421
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .