•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 385
   کد: 180602
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
   در بازدید امروز معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از منطقه 3 مشهد اعلام شد؛

   بهره‎برداری از 4 پروژه فضای سبز تا دو ماه آینده

   فضای سبز معبر عمومی شهرک مهرگان با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی و مساحت 4290 مترمربع تا دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید؛ همچنین اعتبار تخصیص یافته شده برای این پروژه 380 میلیون تومان است.
   بهره‎برداری از 4 پروژه فضای سبز تا دو ماه آینده

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد و شهردار منطقه 3 از میزان پیشرفت پروژه‎های احداث پارک خطی بزرگراه شهید میرزایی، احداث فضای سبز بوستان نظام دوست، احداث بوستان خطی دروی 6، احداث فضای سبز معبر عمومی شهرک مهرگان، بوستان خطی حاشیه کال دروی بازدید کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اشاره به پروژه‎های عمرانی و فضای سبز منطقه گفت: پروژه احداث بوستان خطی بزرگراه شهید میرزایی با مساحت بیش از 4000 هزار مترمربع و با اعتبار 550 میلیون تومان تا پایان شهریورماه به بهره‎برداری خواهد رسید.
   وی افزود: فضای سبز بوستان نظام دوست با اعتبار بالغ بر دو میلیارد و 300 میلیون تومان و مساحت 17 هزار مترمربع و بوستان خطی حاشیه با 6100 مترمربع و اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان تا شهریورماه جاری احداث و به بهره‌برداری خواهد شد.
   معاون شهردار مشهد تاکید کرد: فضای سبز معبر عمومی شهرک مهرگان با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی و مساحت 4290 مترمربع تا دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید؛ همچنین اعتبار تخصیص یافته شده برای این پروژه 380 میلیون تومان است.
   وی ضمن اشاره به دو پروژه پارک خطی دروی 1/6 و پارک خطی حاشیه دروی 7 گفت: این دو پروزه که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد به ترتیب با مساحت 8700 مترمربع و اعتبار بالغ بر دو میلیارد و 500 میلیون تومان و 12 هزار و 600 مترمربع و اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان هستند.
    

   تعداد بازدید: 385
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .