•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 291
   کد: 180613
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   استقرار 90 اکیپ برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام

   به منظور سهولت در تردد شهروندان و عرضه دام و گوشت سالم، 5 محل مجاز عرضه دام زنده در سطح شهر برای امروز در نظر گرفته شده که طی بازدیدهای صورت گرفته استقبال مردم هم بسیار خوب بوده است.
   استقرار 90 اکیپ برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از استقرار 90 اکیپ برخورد با فروش و ذبح غیرمجاز دام در سطح شهر در روز عید قربان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی امروز در حاشیه بازدید از محل های عرضه دام زنده و کشتارگاه های فیاض بخش و صنعتی مشهد گفت: با استقرار این 90 اکیپ خوشبختانه نظارت خوبی در شهر روی موضوع فروش و ذبح غیرمجاز دام صورت گرفت و حتی این اکیپ ها خارج از مرزهای خدمات رسانی معاونت خدمات شهری را هم کنترل کردند.
   وی با تاکید بر اینکه با توجه به برنامه صورت گرفته در روز عید قربان دام و گوشت سالم و بهداشتی در اختیار شهروندان قرار گرفته است، تصریح کرد: به منظور سهولت در تردد شهروندان و عرضه دام و گوشت سالم، 5 محل مجاز عرضه دام زنده در سطح شهر برای امروز در نظر گرفته شده که طی بازدیدهای صورت گرفته استقبال مردم هم بسیار خوب بوده است.
   یعقوبی با بیان اینکه شهرداری مشهد در مجاورت آسایشگاه معلولان فیاض بخش عرصه ای را به مساحت بیش از 1000 مترمربع آماده سازی کرده است تا شهروندان به سهولت بتوانند دام سالم تهیه کنند، ادامه داد: همچنین در مجموعه فیاض بخش کشتارگاه هم فعال است و شهروندان می توانند به صورت رایگان از تمامی مجموعه ها خدمات دریافت کنند.
   معاون شهردار مشهد ادامه داد: به دلیل رعایت مسایل بهداشتی در تمامی مراکز عرضه و کشتار دامپزشک مستقر شبکه دامپزشکی حضور دارد، بر همین اساس از شهروندان هم می خواهیم تا از مراکز غیرمجاز، دام خود را تهیه نکنند.
   وی در ادامه با اشاره به بازدید خود از کشتارگاه صنعتی مشهد عنوان کرد: این مجتمع نیز با همکاری شهرداری برای روز عید قربان خدمات رایگان به شهروندان ارایه میکند و مردم می توانند با حضور در این مرکز در زمانی بسیار کوتاه دام زنده را تهیه و پس از کشتار بهداشتی به صورت بسته بندی شده تحویل بگیرند. 

   تعداد بازدید: 291
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .