•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 189
   کد: 180662
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
   با هدف رضایتمندی شهروندان صورت می‌گیرد؛

   اجرای طرح ممنوعیت تردد موتورسیکلت‌های بنزینی در بوستان‌های مشهد

   با برنامه‎ریزی صورت گرفته، با تامین موتورسیکلت برقی و دوچرخه دنده‎ای مورد نیاز بوستان‏های بزرگ شهر، از اوایل شهریور ماه این طرح به‎طور کامل اجرایی خواهد شد.
   اجرای طرح ممنوعیت تردد موتورسیکلت‌های بنزینی در بوستان‌های مشهد

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با هدف رضایتمندی شهروندان و کاهش آلودگی صوتی، ممنوعیت تردد موتورسیکلت‎های بنزینی ماموران انتظامات بوستان‎ها، در تمامی بوستان‎های شهر به‎زودی اجرایی می‎شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‏رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با بیان این خبر افزود: طی برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته قرار بر این است تا ماموران انتظامات بوستان‎ها به‎جای استفاده از موتورسیکلت بنزینی، از دوچرخه دنده‏ای و موتورسیکلت برقی استفاده کنند.
   وی با بیان اینکه در بوستان‎های کوچک، ماموران انتظامات عمدتا از دوچرخه استفاده می‌کنند و موتور سیکلت بیشتر در بوستان‎‏های بزرگ کاربرد دارد، ادامه داد: به همین منظور، جایگزینی استفاده از دوچرخه و موتورسیکلت برقی در بوستان‎های بزرگ شهر در دستور کار قرار گرفته است و قرار شده تا در بوستان‎های مهروماه، پردیس، حجاب، بهار، بهشت، بسیج، ارم، وحدت، نصرت، رجاء، امید، غدیر، کوهسنگی، خورشید، وکیل آباد، ملت و چهل بازه از این وسایل نقلیه پاک استفاده شود.
   یعقوبی افزود: با برنامه‎ریزی صورت گرفته، با تامین موتورسیکلت برقی و دوچرخه دنده‎ای مورد نیاز بوستان‏های بزرگ شهر، از اوایل شهریور ماه این طرح به‎طور کامل اجرایی خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 189
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .