•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 323
   کد: 180671
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
   رییس ستاد اربعین و زیارت شهرداری مشهد و دبیر کمیته خدمات شهری ستاد اربعین خراسان رضوی؛

   شهرداری مشهد اربعین امسال با قدرت و کیفیت به زائران حسینی خدمات‌رسانی می‌کند

   شهرداری اربعین امسال نیز با هزار نیروی پاکبان، اتوبوسران و تجهیزات مورد نیاز در حوزه رفت و روب شهر نجف و انتقال زائران با قدرت و کیفیت حضور پیدا خواهد کرد.
   شهرداری مشهد اربعین امسال با قدرت و کیفیت به زائران حسینی خدمات‌رسانی می‌کند

   رییس ستاد اربعین و زیارت شهرداری مشهد و دبیر کمیته خدمات شهری ستاد اربعین خراسان رضوی با اشاره به حضور تعداد زیادی از شهروندان مشهدی و هموطن در راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: اربعین امسال نیز با قدرت و کیفیت به زائران حسینی در نجف خدمات‌رسانی خواهیم کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی امروز و در اولین جلسه کمیته خدمات شهری ستاد اربعین خراسان رضوی که با حضور معاون خدمات شهری، قائم مقام ستاد اربعین شهرداری مشهد و اعضای این ستاد در سالن شهدای شهرداری برگزار شد، افزود: خوشبختانه در سال‌های گذشته خدمات‌رسانی به زائران اربعین در عراق از سوی شهرداری مشهد چشمگیر و جایگاه خوبی نسبت به سایر شهرها و استان‌های خدمات‌رسان داشته که امیدواریم امسال نیز با هماهنگی بین بخشی این خدمات‌رسانی به نحو احسن انجام شود.
   وی اضافه کرد: شهرداری اربعین امسال نیز با هزار نیروی پاکبان، اتوبوسران و تجهیزات مورد نیاز در حوزه رفت و روب شهر نجف و انتقال زائران با قدرت و کیفیت حضور پیدا خواهد کرد.
   خواجه نائینی با بیان اینکه امیدواریم اربعین امسال با هماهنگی میان دستگاه‌های حاضر در کمیته خدمات شهری شاهد خدمات‌رسانی بهتری در نجف باشیم، ادامه داد: در این راستا باید نقاط ضعف شناسایی و برطرف شود و نقاط قوت نیز تقویت شود.
   رییس ستاد اربعین و زیارت شهرداری مشهد و دبیر کمیته خدمات شهری ستاد اربعین خراسان رضوی گفت: شهرداری علیرغم افزایش نرخ خدمات و نرخ ارز اربعین امسال نیز با قدرت و کیفیت به زائران حسینی در نجف ارائه خدمت خواهد کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 323
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .