•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 191
   کد: 180748
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

   جمع‎آوری 730 تن خاک و نخاله از خیابان‌ها و معابر سطح منطقه 6 مشهد

   با توجه به فصل گرما و شیوع بیماری سالک، جمع‌آوری خاک و نخاله از سطح معابر منطقه 6 امری موثر در امر جلوگیری و مقابله با این بیماری واگیردار است، این اقدام به ‌‎صورت منظم توسط اداره خدمات شهری این منطقه انجام می‌شود.
   جمع‎آوری 730 تن خاک و نخاله از خیابان‌ها و معابر سطح منطقه 6 مشهد

   شهردار منطقه 6 مشهد از جمع‎آوری 730تن خاک و نخاله از خیابان‌ها و معابر سطح این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شهرداری مشهد، حجت‎الله حیدری با اعلام این خبر گفت: این عملیات در راستای ساماندهی، نظافت و پاکیزگی خیابان‌ها و به‎منظور خدمت‎‎رسانی بهتر به شهروندان صورت گرفته است.
   وی ادامه داد: خاک و نخاله، علاوه بر تجمع آلودگی و تبدیل محل به کانون بیماری‌های مختلف از جمله بیماری سالک، نازیبایی منظر شهری و مهم‌تر از همه نارضایتی شهروندان را به دنبال دارد.
   شهردار منطقه 6 مشهد افزود: با توجه به فصل گرما و شیوع بیماری سالک، جمع‌آوری خاک و نخاله از سطح معابر منطقه 6 امری موثر در امر جلوگیری و مقابله با این بیماری واگیردار است، این اقدام به ‌‎صورت منظم توسط اداره خدمات شهری این منطقه انجام می‌شود.
   وی بیان داشت: در همین راستا 730 تن خاک و نخاله از سطح منطقه طی 15 روز اخیر از خیابان ها و معابر منطقه6 جمع‎آوری شده است.
    

   تعداد بازدید: 191
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .