•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 286
   کد: 180761
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد در مرکز ۱۳۷ خبر داد:

   برگزاری انتخابات هیات رییسه سال سوم فعالیت شورای پنجم در ۲۸ مردادماه جاری/ لزوم بهبود فرآیندهای پیگیری و پاسخگویی پیام های مردمی ۱۳۷ در شهرداری

   مردم نسبت به سایر ارگان ها، با شهرداری سر و کار بیشتری دارند لذا تعداد رضایت و یا نارضایتی و همچنین درخواست های مردمی از این دستگاه نیز بیشتر است پس باید ترتیبی اتخاذ کرد که پاسخ به موقع و مناسب به پیام های مردمی ۱۳۷ داده شود زیرا معتقدم شهروندان با دریافت پاسخ درست در زمان مناسب، قانع می شوند.
   برگزاری انتخابات هیات رییسه سال سوم فعالیت شورای پنجم در ۲۸ مردادماه جاری/ لزوم بهبود فرآیندهای پیگیری و پاسخگویی پیام های مردمی ۱۳۷ در شهرداری

   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: انتخابات هیات رییسه سال سوم فعالیت شورای پنجم، در جلسه علنی دوشنبه ۲۸ مردادماه جاری برگزار می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حمیدرضا موحدی زاده در حاشیه طرح چهارشنبه های پاسخگویی که در آن، اعضای شورای شهر با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷، دو ساعت به صورت مستقیم، پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شهری شهروندان هستند، اظهار داشت: ما در شورای شهر مشهد، کمابیش در جریان مسائل و مشکلات شهروندان هستیم اما حضور در مرکز ۱۳۷، باعث می شود بی واسطه، حرف های مردم را شنیده و به آنها پاسخ دهیم.
   وی افزود: گاهی ما شرمنده شهروندان می شویم زیرا خواسته های آنان از مدیریت شهری که از طریق ۱۳۷ به حوزه های مختلف شهرداری منعکس می شود، موضوعات پیچیده ای نبوده و با کمی تدبیر، قابل حل است، اما گاها بدون پاسخ مانده یا انجام درخواست شهروندان زمانبر می شود لذا معتقدم فرآیندهای مربوط به پیگیری، پاسخگویی و انجام درخواست های مردمی در ۱۳۷ باید بهبود یافته و سیستماتیک تر شود.
   موحدی زاده خاطرنشان ساخت: مردم نسبت به سایر ارگان ها، با شهرداری سر و کار بیشتری دارند لذا تعداد رضایت و یا نارضایتی و همچنین درخواست های مردمی از این دستگاه نیز بیشتر است پس باید ترتیبی اتخاذ کرد که پاسخ به موقع و مناسب به پیام های مردمی ۱۳۷ داده شود زیرا معتقدم شهروندان با دریافت پاسخ درست در زمان مناسب، قانع می شوند.
   وی با اشاره به اینکه تعدادی از شهروندان در تماس با ۱۳۷، مشکلات مربوط به اشتغال خود و خانواده شان را مطرح می کنند، تاکید کرد: شهرداری مسئولیت مستقیم در اشتغال مردم ندارد اما با این حال، پروژه های مختلفی که هر روز در گوشه و کنار شهر توسط شهرداری کلنگ می خورد و یا ایجاد زمینه برای حضور سرمایه گذاران، باعث رونق اشتغال و کاهش بیکاری در شهر مشهد خواهد شد.
   عضو هیات رییسه شورای پنجم شهر مشهد بیان کرد: لازم است اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری و همچنین موانع و محدودیت های موجود بر سر راه مدیریت شهری،به صورت گسترده تری به شهروندان اطلاع رسانی شود تا شهروندان ضمن آشنایی با وظایف، مسئولیت ها و عملکرد شهرداری، مسئولیت خود را نیز در مقابل شهر و شهرداری بدانند و به آن عمل کنند.
   موحدی زاده درباره اقدامات صورت گرفته جهت توسعه حمل و نقل عمومی هم گفت: با حضور معاون اول رئیس جمهور، خط چهار قطارشهری کلید خورد و ایستگاه کاوه خط دو نیز به افتتاح رسید، همچنین نوسازی ناوگان تاکسیرانی نیز با دادن بخشی از سود وام تاکسیرانان توسط شهرداری، از دیگر اقدامات در این حوزه است.
   وی افزود: تمام تلاش ما استانداردسازی فرآیندها و در نهایت کوتاه ساختن زمان صدور پروانه ساختمانی در حوزه شهرسازی بود که باید بسنجیم و ببینیم چقدر در این مسیر موفق بوده ایم.
   موحدی زاده در ادامه به انتخابات هیات رییسه شورای پنجم در سال سوم فعالیت نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در جلسه علنی دوشنبه ۲۸ مردادماه جاری، انتخابات هیات رییسه سال سوم فعالیت شورای پنجم انجام شده و هفته بعد از آن نیز، اعضای کمیسیون ها مشخص می شود. تا روز شنبه هفته آینده، اعضا مهلت دارند پیشنهادات خود در خصوص انتخابات هیئت رئیسه را به هییت رییسه شورا تحویل نمایند.
   احمد پورمفردی 

   تعداد بازدید: 286
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .