•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 167
   کد: 180788
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
   معاون پیشگیری و آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری دومین همایش مسوولان ایمنی تایید صلاحیت شده با محوریت مدیریت حوادث

   تعامل مثبت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مرکز تحقیقات و سازمان آتش‌نشانی مشهد برای به ثمر رسیدن اهداف این همایش بسیار تاثیرگذار است و امیدواریم سازمان آتش‌نشانی در راستای وظایف ذاتی خود مبنی ارائه آموزش‌های ایمنی به عموم مردم به ویژه نیروهای کار بتواند در کاهش حوادث نقش بسزایی داشته باشد.
   برگزاری دومین همایش مسوولان ایمنی تایید صلاحیت شده با محوریت مدیریت حوادث

   معاون پیشگیری و آموزش سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری دومین همایش مسوولان ایمنی تایید صلاحیت شده با محوریت مدیریت حوادث با حضور جمعی از مدیران استانی در مجموعه کارگران خراسان رضوی در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد حیدری با بیان این مطلب گفت: با توجه به نقش و جایگاه کارگران و نیروی انسانی که یکی از ارزشمندترین سرمایه‌های هر بنگاه‌های اقتصادی می‌باشد، برگزاری این همایش که بیش از ۲۰۰ نفر از مسوولان ایمنی مجموعه‌های اداری و تجاری و اقامتی خراسان رضوی در آن شرکت داشتند، از اهمیت بسیاری برخوردار بود.
   وی به بحث صیانت از نیروی کار و اهداف برگزاری این همایش اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین محورهای این کارگاه آموزشی مدیریت حوادث بود و وقوع هر حادثه در سطح کارگاه‌ها می‌تواند اثرات زیان‌بار و جبران ناپذیری را در پی داشته باشد به همین خاطر امیدواریم با برگزاری این گردهمایی‌ها بتوانیم ضمن انتقال تجربیات به نیروی نسل جوان از فرصت پیش رو در جهت کاهش حوادث ناشی از کار در استان بدرستی استفاده کنیم.
   معاون پیشگیری و آموزش سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: تعامل مثبت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مرکز تحقیقات و سازمان آتش‌نشانی مشهد برای به ثمر رسیدن اهداف این همایش بسیار تاثیرگذار است و امیدواریم سازمان آتش‌نشانی در راستای وظایف ذاتی خود مبنی ارائه آموزش‌های ایمنی به عموم مردم به ویژه نیروهای کار بتواند در کاهش حوادث نقش بسزایی داشته باشد.
    

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .