•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 227
   کد: 180815
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
   رییس کمیسیون اقتصادی و مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر مشهد:

   بدهی های گذشته شهرداری در حوزه عمرانی تسویه شده است

   برای این تقاطع نیز فراخوان عمومی و اطلاع رسانی در روزنامه های کثیرالانتشار انجام شده و در نهایت از میان کسانی که واجد شرایط بودند، قرارگاه خاتم الانبیا(ص) انتخاب شد.
   بدهی های گذشته شهرداری در حوزه عمرانی تسویه شده است

   رییس کمیسیون اقتصادی و مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با وجود شهردار و معاونین جوانش، بدهی پروژه های عمرانی گذشته تسویه شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی در مراسم آغاز عملیات اولین تقاطع چهارسطحی آزادگان (میدان نمایشگاه) با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: یکی از شعارهای شورای پنجم بحث شفافیت است که تاکنون نیز شهرداری با عملکرد و عنوان دقیق پروژه ها و اعتبارات در این راه گام برداشته است.
   وی با بیان اینکه در این پروژه هم بحث شفافیت مطرح بوده است، ادامه داد: برای این تقاطع نیز فراخوان عمومی و اطلاع رسانی در روزنامه های کثیرالانتشار انجام شده و در نهایت از میان کسانی که واجد شرایط بودند، قرارگاه خاتم الانبیا(ص) انتخاب شد.
   نوروزی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم توان شهرداری برای اجرای پروژه های شهری را بالا ببریم، پروژه ها را اقتصادی تعریف میکنیم. مثل این پروژه که 75 درصد غیرنقد و 25 درصد نقد اجرایی شده است.
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .