•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 289
   کد: 180863
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
   عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد:

   حمایت شورا از حضور زنان در عرصه‌های مختلف اجتماع

   اولین اقدامی که برای بانوان مشهدی صورت گرفته موضوع حمایت از مشاغل خانگی و اشتغال خانگی بانوان است که این مهم در کارگروه مشاغل خانگی کمیسیون اقتصادی شورای شهر پیگیری شده است.
   حمایت شورا از حضور زنان در عرصه‌های مختلف اجتماع

   عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد بر حمایت شورا از اشتغال زنان در قالب مشاغل خانگی و همچنین از حضور آنان در عرصه‌های مختلف اجتماع تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهناز رمام با بیان این مطلب در برنامه زنده تلویزیونی «به وقت امشب» که از شبکه دوم سیما به مناسبت عید قربان تا غدیر پخش شد، اظهار کرد: بنای شورای پنجم شهر مشهد بر آن است که زمینه برای حضور اجتماعی زنان و فعالیت آنان در جامعه را فراهم کند. در این راستا زنانی که توانایی حضور در عرصه‌های مختلف اجتماعی را دارند، بکارگیری می‌شوند تا جریان‌سازی در این مسیر اتفاق افتد.
   وی در ادامه بیان کرد: اولین اقدامی که برای بانوان مشهدی صورت گرفته موضوع حمایت از مشاغل خانگی و اشتغال خانگی بانوان است که این مهم در کارگروه مشاغل خانگی کمیسیون اقتصادی شورای شهر پیگیری شده است.
   رمارم افزود: همچنین در کمیسیون حقوقی شورای شهر نیز منشور حقوق شهرنشینی تصویب و رونمایی شد تا شهری امن برای همه شهروندان به ویژه برای همه زنان دنبال شود و مشهد شهر امام هشتم (ع)، شهر صلح، دوستی، سلامت، امنیت و مهربانی باشد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 289
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .