•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 218
   کد: 180908
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد:

   تلاش مدیریت شهری برای ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان

   ضرورت دارد هر زمان به ابعاد مختلف آن پرداخته شود تا سرزندگی و شادابی آن حفظ گردد و بتواند ادامه حیات دهد.
   تلاش مدیریت شهری برای ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان

   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد بر تلاش در ارتقای کیفیت زندگی در این کلانشهر در دور پنجم فعالیت شورا تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدهادی مهدی‌نیا با بیان این مطلب در برنامه زنده تلویزیونی «به وقت امشب» که از شبکه دوم سیما پخش شد، اظهار کرد: پروژه‌های بزرگ و کوچک متعددی در شهر تعریف می‌شود و کمک می‌کند تا مکملی برای همدیگر باشد و در جریان خدمت‌رسانی 4 ساله شورای پنجم به ارتقای کیفیت زندگی در مشهد یاری رساند.
   وی با بیان اینکه شهر موجود زنده است، عنوان کرد: ضرورت دارد هر زمان به ابعاد مختلف آن پرداخته شود تا سرزندگی و شادابی آن حفظ گردد و بتواند ادامه حیات دهد.
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد با اشاره به وجود ویژگی‌های شهر مشهد، افزود: مهم‌ترین ویژگی این کلانشهر وجود مضجع منور رضوی است که همین امر سبب شده سالانه مشهد میزبان 20 میلیون زائر و مسافر باشد. در عین حال 3 میلیون و 200 هزار شهروند در مشهد ساکن هستند که همه این جمعیت نیازمند دریافت خدمات مناسب است.
   مهدی‌نیا گفت: برای این منظور باید پروژه‌های متعدد شهری در این کلانشهر اجرا شود و مشهد به خوبی آمادگی خدمت‌رسانی به این حجم از زائر و مسافر را داشته باشد.
   وی در ادامه خاطرنشان کرد: پس تلاش می‌شود پروژه‌های بزرگ مقیاس تعریف و اجرایی گردد، که از آن جمله می‌توان به اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح، تکمیل خطوط قطارشهری و اجرای پارک‌های موضوعی اشاره کرد.
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد همچنین گفت: اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس به تعداد زیاد در دستور کار قرار دارد. پروژه‌هایی که به مانند طب سوزنی نقش‌آفرینی می‌کند و کل این پروژه‌های کوچک منجر به ایجاد تاثیرهای بزرگ می‌شود و در سطح شهر تعریف می‌گردد.
   مهدی‌نیا با اشاره به اینکه بر روی شهرسازی مشارکتی در ادبیات شهرسازی دنیا تاکید شده، ادامه داد: مدیریت شهری مشهد نیز تلاش می‌کند اولویت‌های شهرسازی مشارکتی را در حوزه اجرا استفاده کرده و از آن بهره‌مند شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 218
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .