•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 196
   کد: 181081
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
   در شصت و نهمین جلسه علنی شورای شهر و با رای اکثریت؛

   رییس و اعضای هیات رییسه شورای شهر مشهد برای سومین سال ابقا شدند

   در ادامه این جلسه بررسی لایحه آیین نامه حمایت از ورزش قهرمانی به منظور حمایت، مشارکت و تجلیل از تیم ها و مجموعه ها و قهرمانان ورزشی، آیین‌نامه حمایت از ورزش قهرمانی، در دستور کار قرار گرفت و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.
   رییس و اعضای هیات رییسه شورای شهر مشهد برای سومین سال ابقا شدند

   با رای اکثریت اعضا، رییس و اعضای هیات رییسه شورای شهر مشهد برای سومین سال در سمت خود ابقا شدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در شصت و نهمین جلسه علنی شورای شهر که همزمان با آغاز سومین سال فعالیت شورای پنجم بود، ابتدا انتخابات هیات رییسه شورای شهر مشهد انجام و طی آن محمدرضا حیدری با ۱۴ رای به عنوان رییس و حمیدرضا موحدی‌زاده نیز با همین تعداد رای به عنوان نایب رییس شورای شهر مشهد انتخاب شدند.
   همچنین با اکثریت آرا شهناز رمام و علیرضا شهریاری نیز به عنوان منشی و محمدحسین ودیعی به عنوان خزانه دار شورای شهر در سمت های خود ابقا شدند.
   *لایحه آیین نامه حمایت از ورزش قهرمانی
   در ادامه این جلسه بررسی لایحه آیین نامه حمایت از ورزش قهرمانی به منظور حمایت، مشارکت و تجلیل از تیم ها و مجموعه ها و قهرمانان ورزشی، آیین‌نامه حمایت از ورزش قهرمانی، در دستور کار قرار گرفت و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.
   *لایحه نامگذاری دو بوستان و یک میدان
   لایحه نامگذاری دو بوستان و یک میدان دستور بعدی جلسه علنی بود که پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد، بوستان معروف به هرمی باف واقع در منطقه ۵ شهرداری را به نام گل‌آرا و بوستان واقع در منطقه ۷ شهرداری به نام باران نامگذاری کند، اما نامگذاری میدان دوم در بولوار بهارستان واقع در منطقه ۲ شهرداری با توجه به درخواست سرپرست سازمان اجتماعی فرهنگی برای بررسی بیشتر به کمیته نامگذاری ارجاع شد.
   *نامگذاری تقاطع غیرهمسطح میدان اول بلوار نمایشگاه بین المللی به نام آزادگان
   در ادامه لایحه نامگذاری تقاطع غیرهمسطح واقع در میدان اول بولوار نمایشگاه بین المللی در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد نسبت به نامگذاری تقاطع غیرهمسطح واقع در میدان اول بولوار نمایشگاه بین المللی به نام آزادگان اقدام کند.
   *لایحه تامین اعتبار جهت تکمیل و احداث کانال های جمع آوری آب های سطحی
   لایحه تامین اعتبار جهت تکمیل و احداث کانال های جمع آوری آب های سطحی دیگر دستور جلسه علنی شورای شهر بود که طی آن به شهرداری مشهد اجازه داده شد، به‌ منظور مدیریت و ساماندهی آب‌های سطحی، نسبت به تامین اعتبار جهت اجرای پروژه‌های آب‌های سطحی و رفع آبگرفتگی و تکمیل و احداث کانال‌ها تا سقف ۷۵۰ میلیارد ریال به صورت ۵۰ درصد نقد و ۵۰ درصد غیرنقد اقدام و تاثیرات آن را در لایحه اصلاح بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری منعکس کند.
   *مجوز مشارکت شهرداری مشهد در تحقق شهر بدون بی‌سواد
   در ادامه جلسه لایحه مجوز مشارکت شهرداری مشهد در تحقق شهر بدون بی‌سواد در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد، با توجه به تأکیدات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ریشه‌کنی بی سوادی و در راستای تحقق شعار «مشهد، شهر بدون بی‌سواد»، نسبت به مبادله موافقت نامه با اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و در نظر گرفتن مشوق‌های لازم برای سوادآموزان و مربیان و همچنین اجرای همایش‌، پویش‌، رویداد و جشنواره‌های مرتبط، اقدام کند.
   همچنین لایحه قرارداد احداث و بهره برداری از تصفیه خانه برای تصفیه فاضلاب جاری طرق و لایحه قرارداد مشارکتی، احداث، اجاره، بهره برداری و انتقال B.O.L.T جایگاه های فروش بنزین در مقیاس کوچک از دیگر مصوبات شصت و نهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد بود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 196
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .