•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 227
   کد: 182107
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
   رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد اعلام کرد؛

   تبدیل شدن مشهد به برند هنری کشور

   در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز چند ماه تا سال 99 باقی مانده است، موفق شده‌ایم به جمع‌بندی برسیم و از حضور اساتید و پیشکسوتان عرصه هنر استفاده کنیم که قطعا حرکت رو به جلویی است و منجر به پیشرفت در این حوزه می شود.
   تبدیل شدن مشهد به برند هنری کشور

   رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: تمام سعی ما بر این بوده که فضای هنری شهر مشهد را به برندی برای تمام کشور تبدیل کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احسان اصولی در نشست تبیین بخش دانشگاهی جشنواره خانه بهار 99 که با حضور اعضای هیات علمی و مدیران گروه دانشگاه‌های هنر سراسر کشور در خانه هنرمندان مشهد برگزار شد، با عنوان مطالب بالا تصریح کرد: ما در بهار سال 1397 با توجه به همه سختی‌ها و مشکلاتی که وجود داشت، پیگیر اجرای کارهای هنری در مشهد شدیم و در سال 98 توانستیم موضوعات را دقیق‌تر و متنوع‌تر پیش ببریم، به طوری که در حال حاضر فضای هنری مشهد به حدی رشد کرده که امروز میزبان اساتید و اهالی هنر از سراسر کشور هستیم.
   وی به سرعت عمل و نوآوری‌های این جشنواره اشاره کرد و افزود: در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز چند ماه تا سال 99 باقی مانده است، موفق شده‌ایم به جمع‌بندی برسیم و از حضور اساتید و پیشکسوتان عرصه هنر استفاده کنیم که قطعا حرکت رو به جلویی است و منجر به پیشرفت در این حوزه می شود.
   اصولی ادامه داد: در گذشته نبود تقاضا برای مصرف آثار هنری نقطه ضعف شهر مشهد بود که در حال حاضر به نقطه قوت این شهر مبدل شده است و حالا با گذشت 12 سال شهروندان نسبت به وجود آثار هنری در شهر حساس شده‌اند، و باید دقت بیشتری برای ارائه و انتخاب آثار انجام شود.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .