•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 555
   کد: 182188
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد:

   آمادگی خط یک و دو قطارشهری مشهد برای خدمات‌رسانی در روزهای تاسوعا و عاشورا

   34 ایستگاه خط یک و دو با نصب بیش از 4000 مترمربع کتیبه و بیش از 130 متر بنر سیاهپوش عزای شهادت حسین بن علی (ع) شده است.
   آمادگی خط یک و دو قطارشهری مشهد برای خدمات‌رسانی در روزهای تاسوعا و عاشورا

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: خط یک و دو قطارشهری مشهد از آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) برخوردار است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین‌مقدم در این خصوص افزود: خط یک و دو قطارشهری مشهد در روزهای دوشنبه تاسوعا و سه شنبه عاشورا از ساعت 7 الی 22 به عزادارانی که قصد حضور در حرم مطهر را دارند خدمات‌رسانی خواهد کرد.
   وی اضافه کرد: با توجه به حجم مسافر در روزهای تاسوعا و عاشورا، در ساعات پیک مسافر سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه‌ها کاهش خواهد یافت.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد به اقدامات انجام شده در راستای فضاسازی ایستگاه‌ها مناسب با ماه محرم اشاره و اظهار کرد: در این رابطه 34 ایستگاه خط یک و دو با نصب بیش از 4000 مترمربع کتیبه و بیش از 130 متر بنر سیاهپوش عزای شهادت حسین بن علی (ع) شده است.
   مبین‌مقدم ادامه داد: همچنین برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی با بیش از 5 ایستگاه در مجاورت ایستگاه‌های خط یک و دو همکاری و تصاویر مناسبتی ایام محرم در 150 مانیتور سکوها و ایستگاه‌ها و 400 مانیتور واگن‌های قطارشهری اکران و 120 متر بنر جلوی 70 قطار فعال خط یک و دو قطارشهری مشهد نصب شده است.
   وی در پایان گفت: در راستای حفظ ایمنی مسافران از شهروندان درخواست می‌شود از حمل ادوات عزاداری از جمله پرچم، طبل و... خودداری نمایند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 555
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .