•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 224
   کد: 182262
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

   آماده‌سازی ۳۰۰۰ جای پارک پیرامون حرم مطهر رضوی در روزهای تاسوعا و عاشورا

   در این مدت مرکز کنترل ترافیک در حالت آماده‌‌باش قرارخواهد داشت تا با بهینه‌سازی زمان‌بندی چراغ‌های راهنمایی هسته مرکزی شهر به ویژه مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی، ترافیک را کنترل کند.
   آماده‌سازی ۳۰۰۰ جای پارک پیرامون حرم مطهر رضوی در روزهای تاسوعا و عاشورا

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از آماده‌سازی۳۰۰۰ جای پارک پیرامون حرم مطهر رضوی در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی در این خصوص گفت: 80 درصد از این تعداد جای پارک در هسته مرکزی شهر آماده‌سازی شده که در روزهای دوشنبه تاسوعا و سه شنبه عاشورا به صورت ۲۴ ساعته فعال خواهند بود.
   وی افزود: خطوط اتوبوسرانی منتهی به حرم مطهر رضوی نیز تقویت شده و در صورت فراهم شدن شرایط برای تردد خودروهای عمومی، خدمت‌رسانی انجام خواهد شد.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: خطوط قطارشهری نیز در روزهای تاسوعا و عاشورا از ساعت ۷ صبح تا ساعت 22 فعال و در ساعات پیک مسافر سرفاصله زمانی رسیدن قطار به ایستگاه‌ها کاهش خواهد یافت.
   کاظمی ادامه داد: در این مدت مرکز کنترل ترافیک در حالت آماده‌‌باش قرارخواهد داشت تا با بهینه‌سازی زمان‌بندی چراغ‌های راهنمایی هسته مرکزی شهر به ویژه مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی، ترافیک را کنترل کند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 224
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .