•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 528
   کد: 182270
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   شهردار مشهد در بازدید از بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی بینا:

   شهرداری از حوزه سلامت در راه کمک به رونق اقتصاد مشهد حمایت می‌کند

   این مجموعه‌ها همچنین می‌توانند در کنار ایجاد اشتغال زنجیره‌ای از فعالیت‌های پزشکی را به دنبال داشته باشد.
   شهرداری از حوزه سلامت در راه کمک به رونق اقتصاد مشهد حمایت می‌کند

   شهردار مشهد با اشاره به اهمیت سلامت شهروندان گفت: از حوزه بهداشت و سلامت و هر بخشی که به توسعه و رونق اقتصاد مشهد کمک کند، حمایت می‌کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی امروز در بازدید از بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی بینا که با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شد، افزود: یکی از مزیت‌های شهر مشهد حوزه سلامت و درمان است که این بخش را باید تقویت کرد تا شهروندان و زائران داخلی و خارجی که نیاز به درمان دارند، خدمات‌رسانی شود.
   وی اضافه کرد: در این راستا فعالیت مجموعه‌های درمانی که خدمات سرپایی و تخصصی ارائه می‌دهند، در مشهد به شدت رو به گسترش است که اگر مجموعه‌هایی مانند بیمارستان بینا در رشته‌های مختلف در شهر ایجاد شود، می‌تواند به تمرکززدایی کمک کند.
   شهردار مشهد ادامه داد: این مجموعه‌ها همچنین می‌توانند درکنار ایجاد اشتغال زنجیره‌ای از فعالیت‌های پزشکی را به دنبال داشته باشد.
   وی گفت: شهرداری مشهد به عنوان یک هماهنگ کنده در حوزه‌های مختلف از فعالیت‌هایی که به رونق اقتصادی و بهداشت و سلامت شهروندان کمک کند، حمایت خواهد کرد.
   گفتنی است بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی خصوصی بینا نخستین بیمارستان خصوصی چشم پزشکی شرق کشور در هفت طبقه، با زیربنای 9500 مترمربع دارای 32 تخت، شش اتاق عمل جراحی، دو اتاق عمل لیزر و خدمات تخصصی چشم پزشکی است؛ این بیمارستان ظرفیت مناسبی برای ارائه خدمات به گردشگران سلامت است که از مناطقی همچون کشورهای حاشیه خلیج فارس، افغانستان، تاجیکستان و ترکمنستان به مشهد سفر می‌کنند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 528
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .