•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 789
   کد: 182271
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد:

   تعطیلی تمامی فروشگاه‌ و بازارهای شهرداری مشهد در عاشورای حسینی

   با توجه به تعطیلی‎های روز عاشورا، به جهت رفاه حال شهروندان و زائران از حیث سهولت دسترسی به کالاها و ارزاق عمومی، کلیه بازارهای شهرداری در روز دوشنبه 18 شهریورماه مصادف با تاسوعای حسینی در نوبت صبح تعطیل بوده و صرفا از ساعت 14 الی 23 آن روز فعال خواهند بود .
   تعطیلی تمامی فروشگاه‌ و بازارهای شهرداری مشهد در عاشورای حسینی

   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از تعطیلی تمامی مراکز خرید تحت نظارت این سازمان هم‌زمان با عاشورای حسینی به‌صورت تمام وقت و صبح تاسوعا خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بهروز کیانی با اعلام این خبر افزود: تمام فروشگاه‌ها و بازارهای میوه و تره‌بار «شهرما» و بازارهای سیار، شامل عصر بازارها واقع در بولوار امامت، هدایت، طلاب و شب بازارها واقع در خیابان طبرسی، دانش و همچنین تمامی روزبازارها واقع در بوستان بسیج، بولوار سیدی و بولوار مجیدیه در سطح شهر در روز سه شنبه 19 شهریور مصادف با عاشورا تعطیل خواهند بود.
   وی ضمن اشاره به نحوه فعالیت بازارهای شهرداری مشهد در روز تاسوعا افزود: با توجه به تعطیلی‎های روز عاشورا، به جهت رفاه حال شهروندان و زائران از حیث سهولت دسترسی به کالاها و ارزاق عمومی، کلیه بازارهای شهرداری در روز دوشنبه 18 شهریورماه مصادف با تاسوعای حسینی در نوبت صبح تعطیل بوده و صرفا از ساعت 14 الی 23 آن روز فعال خواهند بود .
    

   تعداد بازدید: 789
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .