•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 667
   کد: 182297
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
   در جریان تقدیر از تیم منتخب دانش‌آموزی در مسابقات جهانی روباتیک تاکید شد:

   حمایت مدیریت شهری از جوانان خلاق و نخبه مشهدی

   حضور در مسابقاتی از این دست، نه تنها به تجربه‌اندوزی دانش‌آموزان و استعدادهای آینده کشورمان کمک می‌کند بلکه در کسب موفقیت‌های بیشتر و بهتر برای نخبگان و پیشرفت کشورمان تاثیرگذار است.
   حمایت مدیریت شهری از جوانان خلاق و نخبه مشهدی

   نمایندگان تیم منتخب دانش‌آموزی آسیا در مسابقات جهانی روباتیک کره جنوبی 2019 به مشهد بازگشته و با معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد دیدار کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ در جریان دیدار و تقدیر از این دو جوان نخبه مشهدی در محل اتاق کاری وی، اظهار کرد: مدیریت شهری مفتخر است جوانان خلاق و پرتوانی را حمایت می‌کند که استعدادهای بالقوه کشور محسوب می‌شوند و تلاش می‌کنیم نخبگان مشهد را در حد توان و بضاعت خود کمک و یاری کنیم.
   وی ضمن اطلاع از روند برگزاری مسابقات روباتیک کره جنوبی از زبان این دو جوان، بیان کرد: حضور در مسابقاتی از این دست، نه تنها به تجربه‌اندوزی دانش‌آموزان و استعدادهای آینده کشورمان کمک می‌کند بلکه در کسب موفقیت‌های بیشتر و بهتر برای نخبگان و پیشرفت کشورمان تاثیرگذار است.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: مساله حال حاضر در دنیای امروز آن است که چطور از سیستم‌های پیشرفته و به روز استفاده کرد. مسابقات روباتیک نیز بر این مبنا طراحی شده و جای خرسندی است که تیم دانش‌آموزی از جوانان نخبه مشهدی در مسابقات حضور داشتند.
   آل شیخ اظهار کرد: 2 جوان مشهدی برای مسابقات جهانی برگزیده شدند. اما به دلیل مشکلات مالی، امکان حضور آنان در این مسابقات فراهم نبود. از این رو شهرداری مشهد اسپانسر شد و تیم کشورمان در این مسابقات شرکت کرد.
   گفتنی است، امیر محمد ظریف و امیر مهدی ظریف دو جوان مشهدی هستند که به عنوان نماینده تیم منتخب دانش‌آموزی آسیا به مسابقات جهانی روباتیک کره جنوبی 2019 اعزام شدند. مسابقات هوش مصنوعی در شهر چانگ ونگ کروه جنوبی برگزار شده و این دو جوان نخبه موفق شدند در لیگ دانشجویی خودروهای خودران مقام اول تکنیکال چلنج و مقام دوم در بخش شهری و جاده‌ای این دور از مسابقات را کسب کنند. این جوانان 17 ساله مشهدی دانش‌آموز پایه یازدهم دبیرستان بعثت مشهد در رشته ریاضی هستند که به عنوان تنها دانش‌آموزان جهان به رقابت با تیم های دانشگاه برزیل، آلمان، روسیه و کمبریج انگلستان پرداختند و با حمایت شهرداری مشهد عازم مسابقات شدند.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 667
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .