•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 423
   کد: 182317
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   پاکسازی ویژه محورهای منتهی به حرم مطهر توسط 450 پاکیار حریم رضوی

   این محورها شامل میدان شهدا تا حرم مطهر، میدان بیت المقدس تا حرم مطهر، مصلی تاریخی مشهد تا حرم مطهر و میدان مقدم طبرسی تا حرم مطهر خواهد بود.
   پاکسازی ویژه محورهای منتهی به حرم مطهر توسط 450 پاکیار حریم رضوی

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پاکسازی ۴ محور منتهی به حرم مطهر با مشارکت داوطلبانه ۴۵۰ نفر از اعضای سمن های زیست محیطی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اشاره به اینکه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خیل عظیمی از زائران به مشهدالرضا (ع) مشرف می شوند، گفت: به جهت حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در این ایام، ادارات خدمات شهری مناطق، کارشناسان ناظر و تمامی نیروهای پاکبان به صورت آماده باش و مستمر مشغول فعالیت هستند تا خدمت رسانی به زائران و مجاوران رضوی به صورت مطلوبی صورت پذیرد.
   وی ادامه داد: امسال علاوه بر نیروهای پاکبان شهرداری مشهد، ۴۵۰ نفر از اعضای انجمن های مردم نهاد زیست محیطی نیز به صورت داوطلبانه با عنوان " پاکیاران حریم رضوی" در ۴ محور منتهی به حرم مطهر در قالب پاکیار به پاکسازی این محورها کمک خواهند کرد.
   معاون شهردار مشهد تصریح کرد: این محورها شامل میدان شهدا تا حرم مطهر، میدان بیت المقدس تا حرم مطهر، مصلی تاریخی مشهد تا حرم مطهر و میدان مقدم طبرسی تا حرم مطهر خواهد بود. 

   تعداد بازدید: 423
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .