•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 518
   کد: 182335
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی صورت گرفت؛

   پاکسازی محورهای منتهی به حرم مطهر با به‌‎کارگیری ۵۶۰۰ نیروی کارگری

   امسال 581 ایستگاه صلواتی در سطح شهر مشهد به زائران و مجاوران رضوی خدمت‏رسانی کردند که کار پاکسازی و نظافت اطراف این ایستگاه‌‎های صلواتی نیز توسط نیروهای کارگری انجام شد.
   پاکسازی محورهای منتهی به حرم مطهر با به‌‎کارگیری ۵۶۰۰ نیروی کارگری

   قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد از پاکسازی محورهای منتهی به حرم مطهر توسط ۵۶۰۰ نیروی کارگری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: تمامی ۵۶۰۰ نیروی پاکبان، رفع سدمعبر و کارشناسان این حوزه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، به‎صورت مستمر و شبانه‎روزی در حالت آماده‌باش بودند تا خدمت‎رسانی مطلوبی به زائران و مجاوران رضوی ارائه شود.
   وی به جانمایی ۱۹۱ سازه نصب پرده‎های عزاداری هیات‎های مذهبی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اشاره کرد و افزود: امسال 581 ایستگاه صلواتی در سطح شهر مشهد به زائران و مجاوران رضوی خدمت‏رسانی کردند که کار پاکسازی و نظافت اطراف این ایستگاه‌‎های صلواتی نیز توسط نیروهای کارگری انجام شد.
   یعقوبی در خصوص تمهیدات لازم در زمان برگزاری نماز ظهر تاسوعا و عاشورا حسینی اظهار داشت: طبق هماهنگی‎های انجام شده دو دستگاه تانکر و وضوخانه سیار جهت وضو عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در عرصه میدان شهدا مستقر که با استقبال خوبی از سوی زائران و مجاوران رضوی مواجه شد.
   معاون شهردار مشهد تصریح کرد: به جهت حفظ نظافت مناطق پیرامونی حرم مطهر نیز در این ایام ۲۶۲ خودرو جمع‎آوری و حمل زباله در هرروز کار جمع‌آوری پسماند را بر عهده داشتند و به منظور جلوگیری از سد معبر در سطح شهر به‌ویژه خیابان های منتهی به حرم مطهر، ۱۲۰ اکیپ رفع سد معبر در هر روز به صورت مستمر فعال بودند.
    

   تعداد بازدید: 518
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .