•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 738
   کد: 182348
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   در قالب طرح «قوی شو» انجام می‎شود؛

   ارائه آموزش‎های ایمنی ویژه مناطق محروم و کم برخوردار شهر مشهد

   این طرح از ابتدای تابستان امسال، با محوریت اداره آموزش سازمان آتش‌نشانی و همکاری فرهنگسراهای غدیر، امت، ترافیک، الهیه، امر به معروف، بهرمان، قرآن و عترت و کودک و آینده آغاز شده است و تا انتهای تابستان امسال نیز ادامه خواهد داشت.
   ارائه آموزش‎های ایمنی ویژه مناطق محروم و کم برخوردار شهر مشهد

   معاون آموزش و پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی و آتش‌نشانی ویژه کودکان و نوجوانان و بانوان ساکن در مناطق محروم و کم برخوردار شهر مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد حیدری با بیان این مطلب افزود: هدف از اجرای طرح "قوی شو" افزایش دانش ایمنی با رویکرد فرهنگ سازی و هدفمند کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و بانوان افراد ساکن در این مناطق با سر فصل‌‎های ایمنی در منزل، آشنایی با حریق و خاموش کننده‌های دستی، امداد و نجات و کمک‌های اولیه صورت می‌گیرد.
   معاون آموزش و پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: این طرح از ابتدای تابستان امسال، با محوریت اداره آموزش سازمان آتش‌نشانی و همکاری فرهنگسراهای غدیر، امت، ترافیک، الهیه، امر به معروف، بهرمان، قرآن و عترت و کودک و آینده آغاز شده است و تا انتهای تابستان امسال نیز ادامه خواهد داشت.
    

   تعداد بازدید: 738
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .