•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 258
   کد: 182918
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
   در بازدید جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از مراحل ساخت تعدادی از ایستگاه های در حال احداث آتش نشانی مطرح شد؛

   بهره برداری از 3 ایستگاه آتش نشانی تا پایان سال 98

   با بهره برداری از این ایستگاه ها زمان رسیدن آتش‌نشانان به محل حریق و حوادث کاهش می یابد.
   بهره برداری از 3 ایستگاه آتش نشانی تا پایان سال 98

   رییس کمیسیون خدمات شهری بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی مشهد گفت: طبق برنامه ریزی که در شورای اسلامی شهر مشهد انجام شده تا پایان سال 98 می بایست سه ایستگاه آتش نشانی در مناطق مختلف شهر مشهد به بهره برداری برسد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد حاجیان شهری در حاشیه بازدید از مراحل ساخت و پیشرفت پروژه ایستگاه های آتش نشانی خاطرنشان کرد: براساس بازدیدی که داشتیم، ادامه مراحل ساخت برخی از این ایستگاه ها به لحاظ تخصیص بودجه دچار کمبود نقدینگی هستند که قرار شد این موضوع را در کمیسیون مربوطه شورای شهر مورد بررسی قرار بدهیم.
   وی ادامه داد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته ساخت ایستگاه شاهنامه از مدت زمان اعلامی در پروژه طولانی تر شده و زمانی که ما این ایستگاه را از اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی تحویل گرفتیم، کسر اعتبار ۷۰۰ میلیون تومانی داشته که ما مناقصه ای در هفته آینده خواهیم داشت و براساس گفته مدیرعامل آتش نشانی مشهد امیدواریم تا انتهای آبان ماه سال جاری این ایستگاه به بهره‌برداری می رسد و امیدوارم ساخت دو ایستگاه دیگر (غدیر)و(مجد) نیز تا پایان سال به اتمام برسد.
   حاجیان شهری ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این ایستگاه ها زمان رسیدن آتش‌نشانان به محل حریق و حوادث کاهش می یابد.
   گفتنی است؛ در این بازدید احسان اصولی، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی مشهد و مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز حضور داشتند. 

   تعداد بازدید: 258
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .