•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 241
   کد: 183075
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   در جلسه کمیته نظارتی شهرداری منطقه 4 مشهد عنوان شد؛

   منطقه 4 مشهد، مستعد اجرای پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری

   یکی دیگر از ظرفیت‌های بسیار خوب این منطقه، حریم 2500 هکتاری است که با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، این امکان را برای ایجاد پروژه‌های سرمایه‌گذاری تفریحی و گردشگری بزرگ و یا پروژه‌های خدماتی و تجارتی شهر به ویژه در حوزه های انبارداری، بنکداری کالا و خدمات فراهم کرده است.
   منطقه 4 مشهد، مستعد اجرای پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری است

   عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: منطقه 4 مشهد مستعد برای اجرای پروژه‌های بزرگ سرمایه گذاری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدحسین ودیعی در جلسه کمیته نظارتی شهرداری منطقه 4 مشهد در حاشیه این جلسه گفت: منطقه 4 مشهد به دلیل پتانسیل‌های خوبی که در زمینه‌های مختلفی همچون اراضی بزرگ مقیاس، نزدیکی به حرم مطهر رضوی و مرکز شهر، وجود بزرگراه و دسترسی‌های خوب به مناطق مختلف شهر دارد، مستعد اجرای پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری است.
   نایب رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: در این منطقه اراضی بزرگ چندین هکتاری با 52 مالک داریم که با توافق با این مالکان می‌توان در این زمین‌ها پروژه‌های مسکونی، تفریحی، گردشگری و ورزشی طراحی و اجرا کرد.
   ودیعی به حریم منطقه 4 مشهد اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از ظرفیت‌های بسیار خوب این منطقه، حریم 2500 هکتاری است که با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، این امکان را برای ایجاد پروژه‌های سرمایه‌گذاری تفریحی و گردشگری بزرگ و یا پروژه‌های خدماتی و تجارتی شهر به ویژه در حوزه های انبارداری، بنکداری کالا و خدمات فراهم کرده است.
   وی با بیان اینکه دو پروژه ورزشی مجموعه آبی شهید قربانی و گود کشتی با چوخه شهید بابانظر در منطقه 4 در حال اجرا هستند، خاطرنشان کرد: در کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد به شدت دنبال این هستیم که پروژه‌های ورزشی در حال اجرای این منطقه در سال جاری به اتمام برسد.
   عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد در پایان اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت همه شهروندان به ویژه بزرگ مالکان منطقه و با اعلام حمایت شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری بتوانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد توسعه و رشد خوبی در این منطقه باشیم.
   اختصاص 2.2 میلیارد تومان برای آماده سازی مدارس در استقبال از مهر 98
   در ادامه رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد نیز اظهار داشت: براساس مصوبه و تکلیف شورای اسلامی شهر مشهد برای آغاز سال تحصیلی 98، شهرداری مشهد دو میلیارد و 200 میلیون تومان برای آماده‌سازی مدارس در زمینه‌های مختلفی مانند آسفالت، رنگ‌آمیزی، هرس درختان، شستشو و تنظیف هزینه می‌کند.
   رمضانعلی فیضی با بیان اینکه در همین راستا در منطقه 4 شهرداری مشهد 35 مدرسه حسب نیاز آماده‌سازی شده است، ادامه داد: اول مهرماه نیز برنامه‌هایی برای نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید به صورت نمادین در دو مدرسه منطقه اجرا می‌شود.
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخودار شورای اسلامی شهر مشهد به آخرین گزارش معاونت توسعه و برنامه‌ریزی شهرداری مشهد اشاره کرد و افزود: براساس این گزارش شهرداری منطقه 4 مشهد از نظر زمانبندی اجرای پروژه‌ها، ثبت و پرداخت صورت وضعیت‌ها و مسائل اعتباری پروژه‌ها رتبه ممتاز و خوبی کسب کرده است.
   وی اذعان داشت: امیدواریم با توجه به اینکه بخش اعظم این منطقه در مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار است، این روند خدمتگذاری با همین سرعت و دقت که مورد رضایت شهروندان است، ادامه داشته باشد.
   فیضی به کمبود فضای سبز در منطقه 4 مشهد اشاره کرد و بیان کرد: یکی از مشکلات اساسی این منطقه تامین زمین برای احداث فضای سبز است که با این وجود در دوره دوساله‌ای که از عمر شورای پنجم گذشته با توجه به امکانات، بوستان 4 هکتاری لاله و نرگس را در پنجتن 55 تحویل شهروندان دادیم و دو بوستان خطی دیگر در حاشیه بزرگراه شهید بابانظر و بولوار آفرینش نیز در حال اجرا هستند.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: این منطقه در تلاش است با تامین زمین با کاربری مربوطه در احداث بوستان و فضای سبز فعالیت های بیشتری انجام دهد و شورای اسلامی شهر مشهد نیز از این اقدام حمایت خواهد کرد.
    

   تعداد بازدید: 241
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .