•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 184
   کد: 183189
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
   در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر صورت گرفت؛

   تصویب تشکیل کمیته راهبردی مطالعات توس

   این مطالعات شامل وضعیت کلی قراردادهای مشاوران، درصد پیشرفت فیزیکی و تأخیرات آن نسبت به برنامه زمانبندی و دلایل محقق نشدن برنامه مذکورخواهد بود.
   تصویب تشکیل کمیته راهبردی مطالعات توس

   تشکیل کمیته راهبردی مطالعات توس از سوی اعضای شورای شهر مشهد مشهد تصویب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امروز در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر، ابتدا لایحه تشکیل کمیته راهبردی مطالعات توس در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب شهرداری مشهد مکلف شد، جهت بررسی و ارایه راهکارهای متناسب برای تکمیل و تسریع پروژه‌های مطالعاتی حوزه شهرسازی، حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز از تاریخ ابلاغ قانونی این مصوبه، نسبت به ارسال گزارش کامل پروژه‌های مطالعاتی در دست اقدام حوزه شهرسازی منطبق بر آلبوم مطالعات سال 98 به شورای شهر اقدام نماید.
   این مطالعات شامل وضعیت کلی قراردادهای مشاوران، درصد پیشرفت فیزیکی و تأخیرات آن نسبت به برنامه زمانبندی و دلایل محقق نشدن برنامه مذکورخواهد بود.
   مجوز واگذاری عملیات اجرای سازه جانبی و معماری فاز اول خط 3 قطارشهری مشهد
   در ادامه این جلسه لایحه واگذاری عملیات اجرای سازه جانبی و معماری فاز اول خط 3 قطارشهری مشهد در دستور کار قرار گرفت و پس از تصویب به شهرداری مشهد اجازه داده شد، نظر به ضرورت تسریع در تکمیل فاز اول پروژه خط 3 قطارشهری و مطابق برنامه زمان‌بندی برای اجرای کامل سه ایستگاه میدان شهدا، باب الجواد(ع) و پایانه امام رضا (ع) خط سه قطارشهری و اجرای دسترسی جانبی 4 ایستگاه باقیمانده فاز اول این خط از طریق ترک تشریفات مناقصه، را به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) واگذار نماید.
   همچنین در ادامه هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر، لایحه دستورالعمل اجرایی ضوابط و مقررات نماهای شهری مشهد و لایحه تعیین بهای مبنای تعرفه صدور باربرگ در شهر مشهد تصویب و لایحه نحوه دریافت هزینه ناشی از اجرای قله بنای کمیسیون‌های ماده 100 شهرداری مشهد با مخالفت شورای شهر به تصویب نرسید.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .