•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 232
   کد: 183214
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد:

   نقش سازمان زمین و مسکن در جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی پررنگ شود

   برای تعریف کردن پروژه های اقتصادی نیاز به زمین هایی داریم که دارای مشکلات مختلف نباشد و سازمان زمین و مسکن می تواند در اقتصاد شهر و تامین خدمات اثرگذار باشد.
   نقش سازمان زمین و مسکن در جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی پررنگ شود

   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد خواستار پررنگ شدن نقش سازمان زمین و مسکن در جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی شهر شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی با بیان این مطلب در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان زمین و مسکن، گفت: زمین نقش کلیدی در بسیاری از فعالیت های شهرداری ایفا می کند. حاشیه نشینی در این زمینه قابل ذکر است و سازمان زمین و مسکن می تواند نقش مهمی در جلوگیری از توسعه این حاشیه ایفا کند. برای تعریف کردن پروژه های اقتصادی نیاز به زمین هایی داریم که دارای مشکلات مختلف نباشد و سازمان زمین و مسکن می تواند در اقتصاد شهر و تامین خدمات اثرگذار باشد.
   در ادامه حسینی پویا، رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر نیز گفت: شناسایی املاک شهرداری، حفاظت از املاک و غیره باید مورد توجه مدیر عامل سازمان زمین و مسکن باشد و سعی کند ارتباطات بیشتری بین حوزه های مختلف برقرار کند. همچنین اراضی بزرگ مقیاس نیز دارای اهمیت است که باید مورد توجه باشد.
   همچنین علیرضا شهریاری، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز با اشاره به لزوم وجود تحول در ساختار اداری شهرداری، بیان کرد: تحول همواره باید در شهرداری وجود داشته باشد تا مردم احساس کنند شهرداری زنده است. هر کسی مسئولیتی قبول می کند، باید راهنمای مردم باشد و در پاسخگویی به مردم موثرترین راه را انتخاب کند.
   نجمه کیشی 

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .