•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 229
   کد: 183542
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   رییس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهر مشهد؛

   شورای شهر مشهد پای کار مناطق پیرامونی و کم برخوردار ایستاده است

   شورای پنجم، شورایی عدالت محور است و مدیریت برآمده از آن، خدمت به دور از هیاهو، همراه باعدالت در سراسر شهر از جمله مناطق کم برخوردار و پیرامونی است.
   شورای شهر مشهد پای کار مناطق پیرامونی و کم برخوردار ایستاده است

   رییس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهرمشهد تاکید کرد: شورای پنجم و مدیریت شهری پای کارمناطق پیرامونی و کم برخوردار ایستاده است.
   به گزارش پایگاه ‌اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در مراسم افتتاح همزمان بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق، تعریض و آسفالت باند شمالی بولوار حر حد فاصل شهرک شهید باهنر به شهرک شهید رجایی که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهرمشهد و ساکنان منطقه طرق برگزارشد، خاطرنشان کرد: شورای پنجم، شورایی عدالت محور است و مدیریت برآمده از آن، خدمت به دور از هیاهو، همراه باعدالت در سراسر شهر از جمله مناطق کم برخوردار و پیرامونی است.
   وی اضافه کرد: در ماه‎های ابتدایی آغازبه کار شورای پنجم از پروژه رها شده بازگشایی جاده محمد آباد به طرق بازدید داشتیم و پس از آن برای رفع مشکلات این پروژه جلسه‏های متعددی در کمیسیون‎های تخصصی برگزارو پیگری‎‏های زیادی از سوی مدیریت شهری برای اجرای آن انجام شد.
   وی تصریح کرد: بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق خدمتی از سوی خادمان مردم در شورای شهر و مدیریت شهری به مردم منطقه است.
   فیضی با بیان اینکه دفاتر تسهیلگری برای آن است که مردم را در بازآفرینی شهری به مشارکت بطلبیم، اظهارکرد: یکی از سیاست‌‎های ما این است که کارمردم را با مردم و برای مردم انجام دهیم.
   رییس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهرمشهد ادامه داد: تاکنون 14 میلیارد تومان پروژه از سوی شهرداری مشهد دراین منطقه اجرا و 1.5 میلیارد تومان پروژه دیگر در این منطقه اجرا خواهد شد.

   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 229
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .