•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 265
   کد: 184004
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
   رییس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای شهر مشهد در مرکز 137:

   137، دریچه همیشه باز ارتباط مردم با مدیریت شهری است / لزوم کارشناسی تاثیر دکل‌های فشار قوی برق بر ثبت جهانی توس

   حدود یک سال قبل، فعالیت معادن شن و ماسه محدوده توس متوقف شد و در حال حاضر نیز پیگیر انجام یک کار کارشناسی بر روی دکل‌های فشار قوی برق هستیم تا میزان تاثیر آن بر ثبت جهانی توس مشخص شده و سپس براساس نتایج بدست آمده از این مطالعات، اقدامات لازم با همکاری دستگاه های مربوطه انجام شود.
   137، دریچه همیشه باز ارتباط مردم با مدیریت شهری است / لزوم کارشناسی تاثیر دکل‌های فشار قوی برق بر ثبت جهانی توس

   رییس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای شهر مشهد گفت: 137، دریچه همیشه باز ارتباط مردم با شورا و شهرداری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مسعود ریاضی در حاشیه طرح چهارشنبه‌های پاسخگویی که با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری، مستقیما به سوالات، درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات شهری شهروندان پاسخ می‌گفت، اظهار داشت: 137، سامانه‌ای مناسب برای دریافت، پیگیری و پاسخگویی درخواست‌های مردمی است که مقرر شد برای پیگیری بهتر این درخواست‌ها، موضوعات به کمیته‌های نظارتی مناطق در شورای شهر نیز ارجاع داده شده و توسط این کمیته‌ها، پیگیری و پاسخگویی شود.
   وی تصریح کرد: 137 یکی از مبادی ارتباطی مردم با شورا و شهرداری است که می‌توان گفت، مرکز ارتباطات مردمی، دریچه همیشه باز ارتباط مردم با مدیریت شهری است، همچنین 137، مکانیزمی مناسب و معتدل برای ارتباط برقرار کردن مدیریت شهری با مردم است، ما نیز با حضور در این مرکز، هم درد دل و مشکلات شهروندان دردمند و مستاصل را می‌شنویم و با این کار، به آنها آرامش می‌دهیم و هم در مرحله بعد، به پیگیری درخواست‌هایشان و پاسخگویی و انجام خواسته‌های منطقی شهروندان توسط حوزه‌های مربوطه در شهرداری می‌پردازیم.
   وی خاطرنشان ساخت: یکی از بزرگترین دغدغه‌های مطرح شده شهروندان در تماس‌های روز جاری، وضعیت پروژه میدان شهدا بود که خوشبختانه این طرح با توجه ویژه شهردار و اعضای شورای شهر، شتاب بیشتری خواهد گرفت که شهروندان درخواست برنامه‌ریزی منطقی برای تملکات در این محدوده توسط شهرداری را داشتند. همچنین مقرر شده است املاکی که در حال حاضر برنامه و طرح خاصی در پروژه میدان شهدا بر روی آنها تعریف نشده است، از حالت فریز خارج شود تا مشکلات شهروندان در این خصوص کاهش یابد.
   ریاضی در مورد فراهم ساختن شرایط برای ثبت جهانی توس نیز گفت: حدود یک سال قبل، فعالیت معادن شن و ماسه محدوده توس متوقف شد و در حال حاضر نیز پیگیر انجام یک کار کارشناسی بر روی دکل‌های فشار قوی برق هستیم تا میزان تاثیر آن بر ثبت جهانی توس مشخص شده و سپس براساس نتایج بدست آمده از این مطالعات، اقدامات لازم با همکاری دستگاه های مربوطه انجام شود.
   وی بیان کرد: هنوز بعد از یک سال از درخواست شهرداری، مشاوری از سوی میراث فرهنگی برای بررسی میزان تاثیر دکل ها بر ثبت جهانی توس معرفی نشده است که در صورت معرفی مشاور، شهرداری نیز آماده همکاری در این زمینه است. البته تعدادی از کارشناسان میراث فرهنگی استان به صورت خودجوش، در حال انجام مطالعه در این زمینه هستند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 265
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .