•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 348
   کد: 184055
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
   مدیر کل حوزه شهردار و امور شورای شهر و مناطق شهرداری مشهد؛

   مدیریت شهری مشهد به دنبال ارتقاء جایگاه این کلانشهر در جنبه های مختلف بین المللی است

   مشهد به دلیل مضجع نورانی حضرت رضا (ع) همواره از جاذبه و جایگاه رفیعی برای برگزاری مراسم و اجلاس های مختلف بین المللی برخودار است
   مدیریت شهری مشهد به دنبال ارتقاء جایگاه این کلانشهر در جنبه های مختلف بین المللی است

   مدیر کل حوزه شهردار و امور شورای شهر و مناطق شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد به دنبال ارتقاء جایگاه این کلانشهر در جنبه های مختلف بین المللی است.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی در مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی و مدل شبیه سازی سازمان همکاری اقتصادی اکو با عنوان مطلب بالا تصریح کرد: مشهد به دلیل مضجع نورانی حضرت رضا (ع) همواره از جاذبه و جایگاه رفیعی برای برگزاری مراسم و اجلاس های مختلف بین المللی برخودار است، علاوه بر این زیرساخت های کافی در حوزه گردشگری در مشهد الرضا (ع) وجود دارد و تلاش ما معطوف به توسعه این زیرساخت ها است.
   وی ادامه داد: چنان که مدیریت شهری از سال های گذشته در تلاش است در تمامی جنبه ها و سطوح مختلف، شهر را توسعه و جایگاه این کلانشهر را در حوزه های مختلف بین المللی ارتقا دهد که نتیجه آن نیز برگزاری این چنین اجلاس هایی است.
   حاتمی خاطرنشان کرد: حال امید می رود در تداوم این مسیر بتوانیم در مشهد الرضا (ع) میزبانی اجلاس 2020 باشیم و نتیجه زحمات دوستان را طی این اجلاس ها شاهد باشیم.   

   تعداد بازدید: 348
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .