•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 166
   کد: 184335
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   شهردار منطقه 8 اعلام کرد؛

   برگزاری ویژه برنامه مشارکتی «بر بال پروانه ها» به مناسبت روز جهانی کودک

   وی ادامه داد: در جوامع صنعتی و سنتی که همزمان با توسعه تکنولوژی، رشد بیماری های خاص موجب به وجود آوردن کودکانی با نیازهای ویژه می شود. باتوجه به شرایط کنونی، شهرهای بزرگ نیازمند ایجاد فضایی مفرح است که تقویت کننده روحیه جسمی و ذهنی هستند.
   ویژه برنامه مشارکتی «بر بال پروانه ها»

   شهردار منطقه 8 با اعلام خبر برگزاری ویژه برنامه «بر بال پروانه ها» به مناسبت روز جهانی کودک گفت: با هدف تقویت استعدادهای توان یابان ذهنی و ارتقاء اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف و افزایش آگاهی‌ شهروندان برنامه فوق الذکر با مشارکت شهرداری منطقه 8 و آموزش و پرورش استثنایی مشهد و معاونت اجتماعی و مشارکت های شهرداری مشهد اجرا می‎شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با عنوان مطلب بالا افزود: پیشرفت به سوی مدرنیته که یکی از ابعاد آن دنیای بزرگ فضای مجازی است. در کنار مزایایی که می تواند داشته باشد موجب معایب و کاستی هایی در برقراری ارتباطات میان فردی، شادی و نشاط جمعی، عدم پی بردن به برخی توانایی ها و تلف شدن بسیاری از فرصت ها می شود.
   وی ادامه داد: در جوامع صنعتی و سنتی که همزمان با توسعه تکنولوژی، رشد بیماری های خاص موجب به وجود آوردن کودکانی با نیازهای ویژه می شود. باتوجه به شرایط کنونی، شهرهای بزرگ نیازمند ایجاد فضایی مفرح است که تقویت کننده روحیه جسمی و ذهنی هستند. از این رو ویژه برنامه با «بال پروانه ها» با هدف حفظ و ارتقاء نمایه های ذهنی ایجاد شده نسبت به افراد با نیاز های ویژه در شهروندان، حمایت از خلاقیت های دانش آموزان با نیازهای ویژه، ایجاد نشاط اجتماعی و همچنین تقویت استعدادهای معلولین برگزار می‎شود.
   شایان ذکر است؛ ویژه برنامه «بر بال پروانه ها» در روز جهانی کودک در مدارس کودکان با نیازهای ویژه سطح منطقه 8 برگزار خواهد شد.

   تعداد بازدید: 166
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .