•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 639
   کد: 184481
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
   حیات شهر از قلب محله ما می‌‌گذرد

   دومین فراخوان طرح مشارکتی «محله ما» در مشهد منتشر شد

   شهرداری مشهد در راستای اجرای طرح‌هایی با مشارکت ساکنان محلات و برمبنای نظرات شهروندان در نظر دارد از توانایی و ظرفیت دانش آموختگان رشته‌های معماری، شهرسازی و طراحی شهری بهره‌مند شود.
   دومین فراخوان طرح مشارکتی «محله ما» در مشهد منتشر شد

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: دومین فراخوان طرح مشارکتی «محله ما» با هدف جلب مشارکت حداکثری ساکنان محلات و با بهره‌گیری از توانایی و ظرفیت بالقوه و بالفعل طراحان و متخصصان جوان رشته‌های معماری و شهرسازی منتشر شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی با اعلام آغاز دومین فراخوان طرح محله ما گفت: در این فراخوان، شهرداری مشهد در راستای اجرای طرح‌هایی با مشارکت ساکنان محلات و برمبنای نظرات شهروندان در نظر دارد از توانایی و ظرفیت دانش آموختگان رشته‌های معماری، شهرسازی و طراحی شهری بهره‌مند شود.
   معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری افزود: پس از اجرای گام اول طرح محله ما در 44 محله مشهد، در حال حاضر دومین فراخوان مشارکتی این طرح در سطح شهر از سوی اداره شورای اجتماعی محلات معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از 10 تا 20 مهر ماه صادر شده است.
   دانایی افزود: طرح «محله‌ی ما» درنظر دارد با همراهی شوراهای اجتماعی محلات، پس از انجام نظرسنجی و نیازسنجی از دغدغه‌ها و مشکلات مردم در سطح محلات و ارائه آن‌ها به شهرداری‌ مناطق 13گانه مشهد، خواسته‌های آنان را به پروژه‌های عمرانی مبدل ‌سازد.
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری در خصوص فرایند اجرایی گام اول طرح محله ما در مشهد، تاکید کرد: در گام اول طرح محله ما با همکاری گروه‌های تسهیل‌گر این طرح در 44 محله مشهد، پروژه‌های پیشنهادی مردم تعریف شده و در مرحله تامین اعتبار و یا در مرحله اجرایی قرار دارد.

   وی عنوان کرد: علاقه مندان و متخصصان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به عنوان سرپرست گروه، می‌توانند تا 20 مهرماه به وب‌سایت شورای اجتماعی محلات مراجعه یا در ساعات اداری با شماره‌ 051۳۱۲۹۷۳۳۶ تماس حاصل نمایند.
   دانایی افزود: شرایط اولیه جهت ثبت‌نام سرپرست گروه، فارغ‌التحصیلی در رشته‌های معماری یا شهرسازی، شرکت در دوره‌های تسهیل‌گری اجتماعی اداره شوراهای اجتماعی محلات و در ادامه تشکیل گروه های 3 تا 5 نفره متشکل از متخصصان معماری ، شهرسازی و جامعه شناسی است.
   شایان ذکر است در صورت کسب امتیاز لازم در مرحله‌ اول، جهت انتخاب نهایی و رتبه‌بندی گروه‌ها از همه‌ اعضای گروه برای مصاحبه‌ تخصصی دعوت به عمل می‌آید.

   تعداد بازدید: 639
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .