•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 279
   کد: 184521
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
   در بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از بنیاد کودک مطرح شد؛

   انتخاب منطقه 5 به عنوان پایلوت طرح "شهر دوستدار کودک"

   آل شیخ خاطرنشان کرد: همچنین مشهد به عنوان "شهر یادگیرنده " با رویکرد رفع بی سوادی انتخاب شده است و به غیر از سواد خواندن و نوشتن بستر و زیرسازی سوادهای دیگر که نیازمند زندگی شهری است نیز در دستور کار است.
   انتخاب منطقه 5 به عنوان پایلوت طرح "شهر دوستدار کودک"

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: از آنجا که فضاهای شهری از استانداردهای لازم در تعامل با کودکان برخوردار نیست و فضای مناسب برای فعالیت اجتماعی کودکان وجود ندارد 'طرح شهر دوستدار کودک" تهیه شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ در بازدید از بنیاد کودک مشهد که به مناسبت روز جهانی کودک صورت گرفت؛ اظهار کرد: همه به عنوان یک فرد وظیفه مشارکت در فعالیت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد را داریم، همچنین به عنوان یک نهاد اجرایی باید نگاه خاصی به این تشکل ها داشته باشیم.
   وی به طرح «مشهد شهری برای همه» اشاره کرد و افزود: شهر دوستدار کودک، دوستدار زنان، دوستدار معلولین و شهر پیاده محور در قالب طرح "مشهد، شهری برای همه" گنجانده شده است و بر همین اساس منطقه 5 به عنوان یکی از مناطق محروم به عنوان پایلوت اجرای "شهر دوستدار کودک" انتخاب شده است.
   آل شیخ خاطر نشان کرد: همچنین مشهد به عنوان "شهر یادگیرنده " با رویکرد رفع بی سوادی انتخاب شده است و به غیر از سواد خواندن و نوشتن بستر و زیرسازی سوادهای دیگر که نیازمند زندگی شهری است نیز در دستور کار است.
   وی به احداث کارخانه نوآوری هم اشاره کرد و گفت: در این مرکز، فضایی با عنوان نوآوری کودک در نظر گرفته شده است.
   آل شیخ توسعه فضای کتابخانه ای را در مشهد ضروری دانست و افزود: از توسعه فضای کتابخانه‎‏ای در مشهد حمایت می کنیم.

   اختر گنجیان

   تعداد بازدید: 279
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .