•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 167
   کد: 184560
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

   رفت و روب روزانه 3.5 میلیون مترمربع از خیابان‌های سطح منطقه 4

   با توجه به تولید 533 گرم زباله توسط هر شهروند این منطقه، روزانه 138 تن زباله با هزینه 60 میلیون ریال از سطح منطقه 4 جمع آوری می شود.
   رفت و روب روزانه 3.5 میلیون مترمربع از خیابان‌های سطح منطقه 4

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: روزانه بیش از 3.5 میلیون مترمربع از خیابان‌های این منطقه رفت و روب و نظافت می شود. به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: یکی از خدمات شهرداری در راستای ایجاد فضای شهری پاک و سالم، شست وشو، نظافت و رفت و روب معابر، جمع‌آوری زباله، خاک، نخاله و ... از سطح منطقه است که به صورت مستمر و با دقت انجام می شود.
   وی با تاکید بر اینکه این اقدامات روزانه توسط 310 پاکبان و نیروی خدمات شهری به صورت منظم انجام می شود، ادامه داد: هر روز بیش از 3.5 میلیون مترمربع از خیابان‌های سطح منطقه 4 با هزینه‌ای بالغ بر 210 میلیون ریال رفت و روب و نظافت می شود که این امر در سطح منطقه مشهود است.
   غلامی بیان کرد: روزانه هر پاکبان مستقر در سطح منطقه 4 به طور متوسط 13 هزار مترمربع از مساحت منطقه را رفت و روب و نظافت می کند.
   شهردار منطقه 4 مشهد به جمع آوری زباله از سطح منطقه اشاره کرد و افزود: با توجه به تولید 533 گرم زباله توسط هر شهروند این منطقه، روزانه 138 تن زباله با هزینه 60 میلیون ریال از سطح منطقه 4 جمع آوری می شود.
   وی از شهروندان خواست تا با گذاشتن به موقع زباله‌ها، نیروهای خدمات شهری را در تحقق شهری پاک و سالم یاری کنند و افزود: جمع‌آوری زباله طبق برنامه زمانبندی شده از ساعت 22 الی 6 صبح انجام می‌شود و نظارت بر آن توسط سامانه‌های نظارتی نصب شده بر روی خودروهای جمع‌آوری زباله که نشاندهنده سرعت خودرو و زمان جمع آوری زباله ها است، صورت می‌گیرد.
   شهردار منطقه 4 مشهد در پایان مقدار زباله خانگی جمع آوری شده از سطح این منطقه را از ابتدای سال جاری قابل توجه دانست و تصریح کرد: از ابتدای سال جاری، بیش از 26 هزار تن زباله، سرجاروب، لجن و رسوبات و 6 هزار تن خاک، نخاله و سرشاخه از سطح منطقه جمع آوری شده است.
    

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .