•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 204
   کد: 184564
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

   احداث سوله مدیریت بحران شهرداری در منطقه 8

   در همین راستا وظیفه ستاد مدیریت بحران با توجه به احتمال وقوع حوادث، حفظ آمادگی، انجام اقدامات پیشگیرانه و نیز برنامه ریزی جهت مقابله درست و سریع با این حوادث است؛ لذا انبار مدیریت بحران منطقه 8 به عنوان یکی از جدی ترین وظایف مدیریت شهری در موقعیت مکانی میدان جهاد در حال احداث است.
   احداث سوله مدیریت بحران شهرداری در منطقه 8

   شهردار منطقه 8 مشهد از احداث سوله مدیریت بحران شهرداری در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با اعلام خبر بالا خاطرنشان کرد: هدف از احداث این سوله، ارتقای سطح پایداری شهر در مواقع اضطراری است، همچنین با توجه به اهمیت مدیریت بحران در مواجه با پیشامدها و سوانح احتمالی، ضرورت دارد در جهت تأمین و ارتقای زیرساخت های لازم در این زمینه اقدام کرد.
   وی افزود: در همین راستا وظیفه ستاد مدیریت بحران با توجه به احتمال وقوع حوادث، حفظ آمادگی، انجام اقدامات پیشگیرانه و نیز برنامه ریزی جهت مقابله درست و سریع با این حوادث است؛ لذا انبار مدیریت بحران منطقه 8 به عنوان یکی از جدی ترین وظایف مدیریت شهری در موقعیت مکانی میدان جهاد در حال احداث است.
   شیرازی تصریح کرد: شهرداری منطقه 8 به عنوان هسته مرکزی شهر مشهد دارای موقعیت استراتژیک جغرافیایی است که با وجود ادارات دولتی و نظامی لزوم احداث انبار مدیریت بحران امری اجتناب ناپذیر است؛ این سوله با برآورد هزینه یک میلیارد و دویست میلیون ریال، با سازه های سبک که به راحتی می توان جمع آوری و مجددا در نقطه ای دیگر برپا کرد، در حال احداث است.
   وی ضمن اشاره به ضرورت احداث سوله بحران در مناطق مختلف شهری ابراز داشت: یکی از اقدامات ضروری قبل از بحران، ایجاد سوله‌های مدیریت بحران است که در راستای مدیریت و کاهش خسارت های حوادث غیر مترقبه احداث می شود.
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .