•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 569
   کد: 184577
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
   همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین؛

   خدمات‌رسانی اتوبوس‌های شهرداری مشهد به زائران حسینی آغاز شد

   اتوبوس‌های کاروان خدام‌الحسین (ع) شهرداری مشهد از بامداد امروز پنجشنبه 19 مهرماه به صورت شبانه‌روزی اقدام به جابجایی زائران اربعین در مسیر 120 کیلومتری شوملی تا نجف خواهند کرد.
   خدمات‌رسانی اتوبوس‌های شهرداری مشهد به زائران حسینی آغاز شد

   همزمان با نزدیک شدن به اربعین و با ورود اتوبوس‌های شهرداری مشهد به نجف، خدمات‌رسانی شهرداری مشهد به زائران اربعین حسینی آغاز شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اتوبوس‌های کاروان خدام‌الحسین (ع) شهرداری مشهد که چهارشنبه شب از طریق مرز مهران وارد عراق شده‌اند از همان ابتدای ورود، اقدام به جابجایی زائران پیاده اربعین از مرز مهران به نجف کردند.
   این درحالی است که اتوبوس‌های کاروان خدام‌الحسین (ع) شهرداری مشهد از بامداد امروز پنجشنبه 19 مهرماه به صورت شبانه‌روزی اقدام به جابجایی زائران اربعین در مسیر 120 کیلومتری شوملی تا نجف خواهند کرد.
   در کنار آن در اقدامی فرهنگی در طول مسیر برنامه‌های رادیو زیارت و رادیو اربعین برای زائران پخش خواهد شد.
   همچنین در کنار خدمات‌رسانی اتوبوس‌های کاروان خدام‌الحسین (ع) شهرداری مشهد، تعداد 16خودروی مکانیزه جمع‌آوری پسماند در حال خدمات‌رسانی در شهر نجف هستند.
   گفتنی است 600 نفر از پاکبانان کاروان خدام‌الحسین (ع) شهرداری مشهد نیز شب گذشته از طریق مرز مهران وارد عراق شده و پس از انجام زیارت، کار رفت و روب معابر منتهی به حرم مطهر امیرالمؤمنین علی علیه السلام را از عصر جمعه آغاز خواهند کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 569
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .