•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 143
   کد: 184682
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
   به زودی در منطقه 4 مشهد محقق می‌شود؛

   افزایش مسیرهای دوچرخه سطح منطقه به 15 کیلومتر

   با برنامه ریزی و نیازسنجی های صورت گرفته بزودی مسیرهای دوچرخه سطح منطقه به 15 کیلومتر افزایش می یابد.
   افزایش مسیرهای دوچرخه سطح منطقه به 15 کیلومتر

    شهردار منطقه 4 مشهد گفت: با برنامه ریزی و نیازسنجی های صورت گرفته بزودی مسیرهای دوچرخه سطح منطقه به 15 کیلومتر افزایش می یابد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی اظهار داشت: این منطقه با برخورداری از 1345 هکتار محدوده و 2500 هکتار حریم شهر، یکی از مناطق متراکم جمعیتی است که اجرای پروژه های ترافیکی را برای تردد ایمن شهروندان در معابر می طلبد.
   وی ادامه داد: سالانه اقدامات ترافیکی زیادی از نصب تجهیزات ترافیکی و اجرای خط کشی های محوری و عرضی گرفته تا ایمن سازی گذرگاه های عابر پیاده و ایجاد مسیر و دسترسی های ایمن برای تردد دوچرخه و ... در این منطقه انجام می شود.
   غلامی به اجرای پروژه های ترافیکی در این منطقه طی سال جاری اشاره کرد و افزود: نصب تجهیزات ترافیکی با 75 درصد پیشرفت فیزیکی و اجرای خط کشی محوری و عرضی با 85 درصد پیشرفت فیزیکی در سطح منطقه در حال اجراست و اصلاح و مرمت گذرگاه های عابر پیاده در بولوار طبرسی جنوبی نیز به طور کامل انجام شده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد با تاکید بر اینکه طی سال های اخیر در معابر و بوستان هایی که امکان داشته 4 کیلومتر مسیرهای دوچرخه ایمن و استاندارد احداث شده، اضافه کرد: این مسیرها در بولوارهای طبرسی جنوبی، مجلسی شرقی، بوستان بانوان بهشت (نبوت 42) و بوستان بانوان ارم (پنجتن 45) احداث شده که در اختیار شهروندان قرار دارد.
   غلامی با بیان اینکه در بوستان در حال احداث آفرینش و طرح بهسازی پیاده روهای بولوار طبرسی شمالی نیز مسیر دوچرخه در نظر گرفته شده است، اذعان داشت: علاوه بر این با برنامه ریزی و نیازسنجی صورت گرفته بزودی مسیرهای دوچرخه سطح منطقه به 15 کیلومتر افزایش می یابد.
   وی در خصوص ایستگاه های دوچرخه فعال منطقه 4 یادآور شد: 4 ایستگاه دوچرخه در پنجتن 45، ابتدای بولوار شهید آوینی، مقابل بوستان بهشت و بولوار طبرسی جنوبی قرار دارد که شهروندان می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز از دوچرخه های موجود استفاده کنند.
   شهردارمنطقه 4 مشهد در پایان خاطرنشان کرد: استقبال شهروندان این منطقه از دوچرخه بسیار خوب بوده و از اجرای پروژه های ترافیکی برای تسهیل در تردد ایمن دوچرخه سواران حمایت می شود.

   تعداد بازدید: 143
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .