•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 179
   کد: 184684
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
   در فرهنگسرای حجاب در حال اجراست؛

   آغاز برگزاری دوره های آموزشی مدیریت بحران برای داوطلبین منطقه 2

   این دوره ها با هدف افزایش توانمند سازی شهروندان در مواجهه با بحران، در فرهنگسرای حجاب در دست برگزاری است.
   آغاز برگزاری دوره های آموزشی مدیریت بحران برای داوطلبین منطقه 2

    آغاز برگزاری دوره های آموزشی مدیریت بحران برای داوطلبین منطقه 2

   شهردار منطقه 2 از برگزاری آموزش دوره مقدماتی دوام ثامن برای ساکنین داوطلب این منطقه خبر داد و گفت: این دوره ها با هدف افزایش توانمند سازی شهروندان در مواجهه با بحران، در فرهنگسرای حجاب در دست برگزاری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی به مباحث آموزشی این دوره اشاره کرد و افزود: اصلی ترین موضوع مدیریت بحران و پدافند غیر عامل، حمایت روانی در بحران، کمک های اولیه، اطفاء حریق، اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه و ... است که در این دوره به صورت تئوری و عملی افراد آموزش می‌بینند.
   وی ادامه داد: این دوره با همکاری مدیریت بحران شهرداری و هلال احمر برای 50 نفر از بانوان منطقه 2 در فرهنگسرای حجاب برگزار می‌شود.
   شهردار منطقه 2 اظهار داشت: در پایان این دوره به قبول شدگان در آزمون گواهینامه معتبر 22 ساعته امداد و کمک های اولیه هلال احمر اعطا می شود.
   وی نقش طرح دوام ثامن در بحران ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: این افراد جهت مقابله با هر نوع بحران، آمادگی واکنش اضطراری جهت کاهش خسارات را دارا هستند و می توانند به سرعت به گروه های امداد و نجات ملحق شده و میزان خسارت را به حداقل برسانند.

   تعداد بازدید: 179
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .