•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 699
   کد: 185105
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد؛

   بهره ‎برداری مسیر اتصال خیابان خاقانی به بولوار نماز تا 8 روز دیگر

   ایجاد مسیر پیاده‎رو، فضای سبز و ایجاد مسیر دوچرخه‎سواری در دو ضلع شرقی و غربی خیابان خاقانی از جمله فعالیت‎های انجام شده در این پروژه است.
   بهره‎برداری مسیر اتصال خیابان خاقانی به بولوار نماز تا 8 روز دیگر

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از بهره‎برداری مسیر اتصال خیابان خاقانی به بولوار نماز تا 8 روز دیگر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، خلیل‎الله کاظمی گفت: مدت زمان زیادی بود که با توجه به احیای بولوار نماز، اهالی خیابان خاقانی خواستار اتصال این خیابان به بولوار نماز بودند که رفت و آمدشان تسهیل شود.
   وی با عنوان اینکه طبق توافقاتی که با آستان قدس رضوی داشته‎ایم، حریم مسیر تعیین و تحویل شهرداری شد، ادامه داد: هماهنگی‎های لازم با منطقه 9 انجام و طرح اولیه آن تهیه شد و پس از بررسی‏های کارشناسی به مرحله اجرا درآمد.
   کاظمی به فعالیت‎های انجام شده در این مسیر اشاره کرد و گفت: ایجاد مسیر پیاده‎رو، فضای سبز و ایجاد مسیر دوچرخه‎سواری در دو ضلع شرقی و غربی خیابان خاقانی از جمله فعالیت‎های انجام شده در این پروژه است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با عنوان اینکه تاکنون بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی در این پروژه انجام شده است، اظهار کرد: این مسیر به متراژ یک کیلومتر تا 8 روز دیگر به بهره‎برداری خواهد رسید.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 699
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .