•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 596
   کد: 186398
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   ایجاد سامانه‌های واحد برای پاسخگویی به شهروندان

   تلاش می‌کنیم مبادی پیام رسانی را محدود و سامانه‌های واحد را ایجاد نماییم که در این راستا سامانه 137 جهت پاسخگویی در کشور مناسب است
   ایجاد سامانه‌های واحد برای پاسخگویی به شهروندان

   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از ایجاد سامانه های واحد برای پاسخگویی به مردم خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ با بیان این مطلب در آیین رونمایی از فرآیندهای نوین مرکز ارتباط مردمی 137 که در تالار شهر برگزار شد، به ساختار پاسخگویی برای درخواست‌های مردمی اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم مبادی پیام رسانی را محدود و سامانه‌های واحد را ایجاد نماییم که در این راستا سامانه 137 جهت پاسخگویی در کشور مناسب است. اپلیکیشن چشم شهر نیز در این راستا می تواند درخواست‌های سایر دستگاه‌ها را دریافت و به سازمان‌های مربوطه ارائه دهد.
   وی افزود: گاهی اوقات و بنا به دلایل مختلف همچون وقوع بارندگی، سیل و غیره تعداد تماس‌ها با مرکز 137 افزایش می یابد؛ و ممکن است این تماس‌ها در ساعت‌هایی انجام شود که امکان پاسخگویی وجود نداشته باشد، لذا این امر منجر به تعلل در پاسخگویی می شود؛ به همین منظور سامانه آی پی بیس طراحی شده تا هم‌زمان مکانیزم پاسخگویی خارج از مرکز نیزصورت گیرد.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در ادامه اظهار کرد: تفاوت فرآیند با طرح و ایده در آن است که مطالعات آن انجام شده و در نظام اجرایی و نرم افزاری استقرار یافته و برای آن منابعی در نظر گرفته می شود، از این رو زمانی‌که از برخی طرح ها رونمایی می شود، پایدار نمی ماند و در عوض آنچه به شکل فرآیندی دیده شده، محقق می گردد، چرا که برای آن آسیب شناسی شده است.

    آل شیخ در پایان یکی از چالش‌ها در حوزه پیام های 137 را حوزه مبانی اتصال به سامانه سجا خواند و گفت: پیام ها در این سامانه دریافت می شد و به سامانه‌های جاری شهری منتقل می شد که هم اکنون امکان رصد کردن پیام ها نیز با سهولت فراهم شده است.

   تعداد بازدید: 596
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .