•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 256
   کد: 186646
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
   توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد انجام شد؛

   برگزاری جلسه هم اندیشی با مجریان طرح بزرگ آتش نشان داوطلب

   طرح بزرگ آموزش آتش نشان داوطلب از اول مهرماه سال جاری به همت اداره آموزش شهروندی سازمان آتش نشانی شهر مشهد در حال برگزاری است و تا امروز بیش از ۶ هزار نفر ساعت آموزش در ۲۵ دوره آموزشی برگزار شده است و ثبت نام از علاقمندان برای گذراندن دوره های آموزشی آتش نشان داوطلب همچنان از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۱۲۵ ادامه دارد.
   برگزاری جلسه هم اندیشی با مجریان طرح بزرگ آتش نشان داوطلب

   معاون پیشگیری و آموزش آتش نشانی مشهد از برگزاری نخستین جلسه هم اندیشی نمایندگان اداره آموزش، مربیان، مدرسین و رابطین طرح بزرگ آتش نشان داوطلب با حضور مسئولان ارشد آتش نشانی مشهد در سالن همایش های این سازمان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهندس محمد جواد حیدری با بیان این مطلب افزود: در این جلسه که با حضور مدرسین، مربیان، اساتید، دست اندرکاران و نمایندگان اداره آموزش مستقر در مناطق ۱۳ گانه شهرداری برگزار شد، حاضران ضمن ارزیابی دوره های برگزار شده پیشنهادات، راهکارها و نقطه نظرات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن این دوره ها ارائه دادند .
   شایان ذکر است؛ طرح بزرگ آموزش آتش نشان داوطلب از اول مهرماه سال جاری به همت اداره آموزش شهروندی سازمان آتش نشانی شهر مشهد در حال برگزاری است و تا امروز بیش از ۶ هزار نفر ساعت آموزش در ۲۵ دوره آموزشی برگزار شده است و ثبت نام از علاقمندان برای گذراندن دوره های آموزشی آتش نشان داوطلب همچنان از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۱۲۵ ادامه دارد.
    

   کلید واژه ها: آتش نشانی - آموزش - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 256
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .