•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 321
   کد: 187570
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
   معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی در بازدید از سمپوزیوم مجسمه‌سازی:

   مشهد ظرفیت بالایی در برگزاری کلان رویدادهای فرهنگی دارد

   برگزاری «سمپوزیوم مجسمه‌سازی» علاوه بر اینکه به رویدادهای فرهنگی مشهد کمک می‌کند، در گردهمایی هنرمندان مطرح عرصه مجسمه‌سازی نیز تاثیر بسزایی دارد
   مشهد ظرفیت بالایی در برگزاری کلان رویدادهای فرهنگی دارد

   معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی از مراحل ساخت سردیس شهدا و مفاخر علمی و فرهنگی شهرداری در محل اجرای سمپوزیوم مجسمه‌سازی مشهد بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی گفت: برگزاری «سمپوزیوم مجسمه سازی» در مشهد یک اتفاق بسیار خوب با حضور مجسمه سازان نام‌آور کشور است و با توجه به پیشینه غنی خراسان در هنرهای تجسمی، مشهد ظرفیت برگزاری چنین کلان‌رویدادهای فرهنگی در شرق کشور را دارد.
   افشین تحفه‌گر افزود: در استان خراسان‌رضوی به ویژه در شهر مشهد، گالری‌های متعددی وجود دارد و آثار هنری با کیفیت بالایی تولید و به نمایش گذاشته می‌شود.
   وی عنوان کرد: برگزاری «سمپوزیوم مجسمه‌سازی» علاوه بر اینکه به رویدادهای فرهنگی مشهد کمک می‌کند، در گردهمایی هنرمندان مطرح عرصه مجسمه‌سازی نیز تاثیر بسزایی دارد.
   وی تصریح کرد: سالانه حدود 3 و نیم میلیون زائر از امکانات زیارتی، سیاحتی و فرهنگی مشهد بازدید می‌کنند، بنابراین معرفی چهره‌های برجسته و مفاخر خراسان به گردشگران در قالب مجسمه می‌تواند بر ابعاد متنوع فرهنگی مشهد موثر باشد.

   تعداد بازدید: 321
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .